TAEKWON-DO

PŘIHLÁŠKA

Přihlášení do oddílu Sonkal z.s. a současně do Českého svazu Taekwon-do ITF probíhá elektronickým způsobem. Členství v Českém svazu Taekwon-Do ITF zajišťuje všem našim členům úrazové pojištění a další benefity (zkoušky, semináře, závody, školení, atd.). Prosím nejprve si prostudujte podmínky členství v našem spolku a rovněž směrnici o ochraně osobních údajů (rozsah osobních údajů a nakládání s nimi).

Podmínky členství v našem spolku zde (platné od 28.8.2023).

Směrnice Sonkal z.s. o ochraně osobních údajů - platnost od 1.10.2020, najdete zde.

Přihlášení je přes náš portá na adrese ZDE. Vyplnění se skládá ze dvou částí. V první části vyplníte základní údaje - jméno, příjmení, datum narození, e-mail a telefon. Do textového pole poznámky prosím uveďte tělocvičnu ve které budete trénovat. V co nejkratší době provedeme vaši autorizaci o které se dozvíte e-mailem a budete moci vyplnit další kontaktní údaje. Po té se můžete vydat na svůj první trénink. Nezapomeňte si nainstalovat aplikaci EOS Club Zone díky které budete mít nejrychlejší přístup ke všem aktualitám.

Připravili jsme pro Vás i manuál jak se registrovat na našem portále. Celý postup se skládá z několika jednoduchých kroků. Návod najdete ZDE.

Pokud jste se ještě nedívali na výši oddílových příspěvků a termíny jejich placení, tak se podívejte na tuto stránku.

Za trenéry Sonkalu se s vámi těším na viděnou,

Ondřej Vrábel, VII. dan
vedoucí spolku a hlavní trenér


TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Sonkal z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Národní sportovní
agentury
Za finanční podpory
Městské části Praha 14