TAEKWON-DO
Home / 2004 / Sekce závodíme / Videokazety a DVD z Mistrovství Evropy
18.6.2004 / 10. juniorské a 19. seniorské Mistrovství Evropy

Videokazety a DVD z Mistrovství Evropy



Před nedávnem jsme nabízeli k prodeji videokazety a DVD z Mistrovství Evropy v Bulharsku. Videokazety a DVD mají naprosto stejný obsah a stopáž čítá 260 minut záznamu ze zápasů českých reprezentantů v tulech, matsogi, t-ki a wiroku, a to jak v divizi jednotlivců tak tůmů. Cena VHS je 200 Kč a 3ks DVD 300 Kč.
V detailu článku najdete detailní přehled s obsahem záznamu.


>0:00:00 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Anathasia Kosmoglou (HEL)

0:02:09 Tul juniorky I. dan, Liubina Spasova (BLG) - Edita Morkovcová

0:02:53 Tul juniorky II. dan, Elena Semenina (RUS) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:04:26 Tul juniorky II. dan, Simona Popova (BLG) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:07:27 Tul junioři I. dan, S. Johanssen (GRE) - Jan Chaloupka (CZE)

0:09:36 Tul junioři I. dan, N. Thu Le (BLG) - Jan Chaloupka (CZE)

0:11:29 Tul junioři I. dan, Jan Chaloupka (CZE) - N. Oskolkov (RUS)

0:12:28 Tul junioři I. dan, G. Kounstantinos (HEL) - Jan Chaloupka (CZE)

0:14:34 Tul junioři II. dan, Carl Davis (ENG) - Tomáš Matějka (CZE)

0:17:12 Tul junioři II. dan, Tomáš Matějka (CZE) - Emanouil Kavalos (HEL)

0:18:44 Tul seniorky I. dan, Žaneta Geberová (CZE) - Ekaterina Lazareva (UKR)

0:20:43 Tul seniorky II. dan, Aneta Jiménezová (CZE) - Evagelia Patika (HEL)

0:23:21 Tul seniorky II. dan, Aneta Jiménezová (CZE) - Natalia Ponomareva (RUS)

0:26:17 Tul seniorky III. dan, Radka Heydušková (CZE) - Forini Karakousi (HEL)

0:27:13 Tul seniorky III. dan, Radka Heydušková (CZE) - Albena Malcheva (BLG)

0:29:27 Tul senioři I. dan, Jan Mraček (CZE) - I. Budimir (SLO)

0:30:40 Tul senioři I. dan, Jan Mraček (CZE) - I. Federov (RUS)

0:32:40 Tul senioři II. dan, Michal Košátko (CZE) - Chrisopher Black (WAL)

0:33:50 Tul senioři II. dan, Michal Košátko (CZE) - Alexey Mineev (RUS)

0:38:00 Matsogi juniorky -48kg, Sabina Bec (SLO) - Edita Morkovcová (CZE)

0:42:46 Matsogi juniorky -53kg, Liubina Spasova (BLG) - Barbora Sýkorová (CZE)

0:47:36 Matsogi juniorky -53kg, Barbora Sýkorová (CZE) - Athina Zioga (HEL)

0:52:47 Matsogi juniorky -60kg, Joanna Belcher (ENG) - Pavla Jelečková (CZE)

0:55:49 Matsogi juniorky +60kg, Ilona Hambergerová (CZE) - Anna Lusakovskaja (UKR)

1:00:32 Matsogi juniorky +60kg, Elena Rudneva (RUS) - Ilona Hambergerová (CZE)

1:02:26 Matsogi junioři -58kg, Todor Todorov (BLG) - Juraj Hasík (CZE)

1:08:27 Matsogi junioři -58kg, Igor Sychev (RUS) - Juraj Hasík (CZE)

1:12:10 Matsogi junioři -63kg, Sergey Kalugin (RUS) - Petr Kutílek (CZE)

1:18:53 Matsogi junioři -70kg, Emil Yotov (BUL) - Radek Košátko (CZE)

1:21:58 Matsogi junioři +70kg, Nicolai Gavrilita (MOL) - Tomáš Matějka (CZE)

1:26:28 Matsogi junioři +70kg, Wayne Brooks (WAL) - Tomáš Matějka (CZE)

1:32:09 Matsogi junioři +70kg, Tomáš Matějka (CZE) - Artem Vasilenko (UKR)

1:38:53 Matsogi seniorky -52kg, Aneta Jiménezová (CZE) - Ekaterina Soloveu (UKR)

1:43:52 Matsogi seniorky -58kg, Hana Hanousková (CZE) - Kseniya Katrenko (RUS)

1:48:41 Matsogi seniorky -58kg, Hana Hanousková (CZE) - Christina Staboulidou (HEL)

1:51:07 Matsogi seniorky -58kg, Hana Hanousková (CZE) - Amalia Koleva (BLG)

1:57:30 Matsogi seniorky -63kg, Jana Žylová (CZE) - Elli Savvaidou (HEL)

2:02:17 Matsogi seniorky -63kg, Albena Malcheva (BLG) - Jana Žylová (CZE)

2:07:54 Matsogi senioři -54kg, Hoang Quang Huy (CZE) - Gialidis Stilianos (HEL)

2:12:21 Matsogi senioři -63kg, Lauritz Heilmann (GRE) - Petr Dufka (CZE)

2:16:31 Matsogi senioři -71kg, Jan Mraček (CZE) - J. Pervan (SLK)

2:20:58 Matsogi senioři -71kg, Jan Mraček (CZE) - I. Maksimenko (UKR)

2:25:55 Matsogi senioři -71kg, T. Andreas (HEL) - Jan Mraček (CZE)

2:30:07 Matsogi senioři -71kg, Jan Mraček (CZE) - V. Shogenov (EST)

2:34:36 Matsogi senioři -80kg, M. Mackenzie (SCO) - Michal Košátko (CZE)

2:38:45 Matsogi senioři +80kg, Vitalie Porcescu (MOL) - Roman Havlíček (CZE)

2:44:39 T-ki juniorky, Barbora Sýkorová (CZE)

2:45:20 T-ki junioři, Petr Hasík (CZE)

2:47:00 T-ki seniorky, Jana Žylová (CZE)

2:47:15 T-ki senioři, Jaromír Michl (CZE)

2:48:11 Wirok junioři, Pavla Jelečková (CZE)

2:50:41 Wirok seniorky, Hana Hanouskovu (CZE)

2:51:45 Wirok senioři, Zbyněk Lavický (CZE)

2:52:46 Tým tul juniorky, Česká republika (CZE) - Řecko (HEL)

2:57:18 Tým tul juniorky, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:00:59 Tým tul junioři, Česká republika (CZE) - Bulharsko (BLG)

3:04:21 Tým tul junioři, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:05:50 Tým tul seniorky, Švédsko (SWE) - Česká republika (CZE)

3:08:41 Tým tul seniorky, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:11:39 Tým tul senioři, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:12:44 Tým tul senioři, Česká republika (CZE) - Řecko (HEL)

3:15:37 Tým matsogi juniorky, Ukrajina (UKR) - Česká republika (CZE)

3:30:49 Tým matsogi junioři, Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)

3:42:52 Tým matsogi junioři, Řecko (HEL) - Česká republika (CZE)

3:52:28 Tým matsogi junioři, Česká republika (CZE) - Ukrajina (UKR)

4:01:33 Tým matsogi seniorky, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

4:11:45 Tým matsogi senioři, Norsko (NOR) - Česká republika (CZE)

4:18:31 Tým t-ki juniorky, Česká republika (CZE)

4:18:59 Tým t-ki junioři, Česká republika (CZE)

Tagy:

Komentáře (0)



TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Sonkal z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14