TAEKWON-DO
Home / 2002 / Sekce informujeme / Soustředění se vydařilo dle předpokladů
24.3.2002 / IX. Oddílové soustředění

Soustředění se vydařilo dle předpokladů

První letošní soustředění našeho oddílu se vydařilo přesně dle našich plánů. Po menší redukci počtů účastníků, na vině byla onemocnění, se 4 denního tréninkového maratonu zúčastnilo 57 sonkaláků a 2 trenéři. Po delší době se na soustředění ukázala celá špička našeho oddílu - 2x II. dan, 2x I. dan (+ do 2x do 28. března 1. kupy), 3x 1. kup a 1x 2. kup. Vyjímkou byl pouze Pavel Bareš, kterého den před odjezdem úspěšně zasáhl bacil :-)
7 tréninkových jednotek bylo postupně protkáno procvičováním základních technik rukou a nohou, tuly, technikami do matsogi, matsogi, t-ki a wirokem. Vše bylo podpořeno dovezeným vybavením - tatami, stojany na t-ki a wirok. Večerní projekce filmů v jídelně byla vskutku velkolepá - obraz na stěne s uhlopříčkou 3,5 metru.


Jarní soustředění bylo nejlepší reklamou a pozvánkou pro všechny naše členy na velké letní soustředění (přihlášky budou od následujícího týdne rozdávány v jednotlivých tělocvičnách).
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Sonkal z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14