TAEKWON-DO
Home / 2024 / Sekce informujeme / Sonkal Open 2024
21.5.2024 / Sonkal Open 2024 (propozice )

Sonkal Open 2024


V sobotu nás čeká další ročník mezinárodní soutěže Sonkal Open. Místem konání bude tradičně Sportovní centrum Řepy. A co závodníky, kouče, rozhodčí, diváky a organizační tým čeká?

6 soutěžních ploch (ringů), 316 závodníků z České republiky, Irska a Slovenska z celkem 25 klubů. Tradicí obou soutěží pořádaných Sonkalem jsou utkání jak v sestavách, tak sportovním boji systémem každý s každým, resp. u větších kategorií ve skupinách. Nebudou chybět ani dvě soutěžní disciplíny netaekwondistického charakteru s reakčními světly Blazepod.

Ti nejlepší se mohou těšit na originální medaile, které budou letos s „dírou“. Obě disciplíny s Blazepody mají připravené rovněž originální medaile, které jsou ze dřeva! 10 úplně nejlepších, resp. nejúspěšnějších bude oceněno poháry, které máme připravené i pro celkově nejúspěšnější školy.

Největší výpravy přihlásily školy Ge-Baek Hosinsool (48), Sonkal (39) a Brno (35).

A koho uvidíte ve startovním poli?

Nejúspěšnější juniorku dubnového Mistrovství Evropy Elišku Trčkovou z Brna, vícemistra Evropy v sestavách Huberta Skálu (Sonkal), dvojnásobného veteránského Mistra Evropy Jirku Faltina (Sonkal), dvojnásobného stříbrného medailistu Jirkuk Nováka (Sonkal). Ale především hromadu závodníků a závodnic dychtících po vítězství!
Přijďte se podívat v sobotu 25. května od 10.00 do hlediště Sportovního centra Řepy. A pokud to nestihnete naživo, tak využijte stream z jednotlivých ringů (zveřejníme ve čtvrtek).

Děkujeme našim sponzorům a podporovatelům:
- Magistrát hlavního města Prahy
- Česky svaz taekwon-do ITF
- Ataxon
- Hayashi CZ
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Sonkal z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Národní sportovní
agentury
Za finanční podpory
Městské části Praha 14