Na 45 taekwondistů se vydalo ve čtvrtek 25. října na tradiční podzimní soustředění před listopadovým Mistrovství České republiky. Stejně jako v předchozích letech i letos byl naším útočištěm jihočeský Borotín. Během čtyř denního pobytu připravili trenéři dvě až tři tréninkové jednotky s ohledem na blížící se republikový šampionát. Celou přípravu bohužel velmi významně poznamelo virové onemocnění, které postupně zasáhlo více než dvě třetiny účastníků. Naším mottem pro toto soustředění tak může být "Co tě nezabije, to tě posílí!".