TAEKWON-DO
Home / 2006 / Sekce informujeme / O čem je Taekwon-do ?
20.6.2006 / 8 let Sonkalu

O čem je Taekwon-do ?

Dnes náš oddíl oslavuje 8 let svého vzníku, resp. 8 let působení v Českém svazu Taekwon-do ITF. Přestože se to zdá jako včera, dnes je to přesně 8 let kdy byl náš oddíl oficálně přijat za řádného člena Svazu. Při této příležitosti si vám dovolujeme nabídnout video, které však nebilancuje našich uplynulých 8 let, ale nabízí přehled o čem vlastně to Taekwon-do je. Záběry vznikaly během loňského léta
a dnes konečně je může spatřit široká veřejnost :)
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14