TAEKWON-DO
Home / 2018 / Sekce informujeme / Další "blekoš" v Sonkalu
11.8.2018 / Zkoušky na technické stupně DAN

Další "blekoš" v Sonkalu

V tropickou sobotu 28. července jsem se vydal s Honzou Veškrnou na cestu za jeho černým páskem. Naším cílem byl sál místního úřadu v Ostrovci u Varvažova. Přestože cesta nebyla z Prahy dlouhá o to výživnější bylo postávání v kolonách. Nicméně na místo jsme dorazili ve stanoveném čase a hned jsme zrealizovali registraci ke zkoušce.
Původně bylo přihlášeno přes 40 kandidátu na technické stupně I. až V. dan, nakonec startovní pole znatelně prořídlo a kandidátů bylo cca 25. Kromě vedra na uchazeče čekala další menší nástraha v podobě dost kluzkých parket. S kterou se všichni zdatně vypořádali a zkoušky se obešly bez vážnějších zranění.

Honza celou zkouškou prošel, přes krátkou přípravu, jako nůž máslem a problém mu ani nezpůsobily ani otázky zkušební komise Českého svazu Taekwon-Do ITF při teorii. V porovnání s ostatními kandidáty to byl nadstandardní výkon vyjádřený bodovým průměrem 67. Drobné chybičky a nedostatky již začal na trénincích odstraňovat v rámci přípravy na srpnové mistrovství světa juniorů a veteránů v Bělorusku. Honzovi ještě jednou gratuluji a budu se těšit za nějakou dobu na cestu na další zkoušky ;)

Mimochodem na letním soustředění, kam Honza dorazí po skončení šampionátu, budeme předávat certifikáty za květnové danové zkoušky :)V září děláme nábor v našich tělocvičnách Černý Most, Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Velké Přílepy. Přidáš se do našich řad a půjdeš po cestě za svým černým páskem
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Sonkal z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Národní sportovní
agentury
Za finanční podpory
Městské části Praha 14