TAEKWON-DO
Home / 2012 / Sekce závodíme / 5x zlato do Sonkalu
28.3.2012 / Czech Open 2012 žáci, junioři a senioři (propozice a přihláška2 komentáře

5x zlato do Sonkalu

V sobotu 24.3. jsme jeli na závody Czech Open, které se konaly v nedalekém Nymburku. Účastníci z našeho oddílu tam nemohli chybět. Byli to: Lenka Hrstková, Michaela Bártů, Filip Morkovca, Jiří Novák (žáci), František Sakař, J
akub Resutík, Vendula Benediktová, Veronika a Tereza Žilinské, Michal Čapek, Kristýna Hudková, Jiří Huml (junioři), Alisher Tairov, Monika Junová, Tomáš Vodička a René Čapek (senioři), ale nesmíme zapomenout na Vladimíra Švandu, Martina Svitka a Ondřeje Vrábela. Vyrazili jsme v 8:30h z Černého Mostu a asi tak v 10:00h jsme dorazili na místo. Nejprve proběhlo vážení + registrace a poté případné ubytování. Těchto závodů se zůčastnilo 8 oddílu ze zahraničí např. z Ruska, Slovinska, Lotyšska, Slovenska aj. Zahájení 1. soutěžního dne se trošičku protáhlo, proto se začínalo asi o hodinu později cca v 15:00h. V sobotu soutěžili žáci nejen v sestavách, ale i v sportovních bojích. Po skončení 1. dne jsme se kolem 19:30 spakovali a jeli zpátky do Práglu.

V neděli 25.3. se jelo zpátky na pokračování tentokrát 2. soutěžního dne, který se týkal už jen juniorů a seniorů, protože žáci/žákyně už měli vše dosoutěžené. Sešli jsme se opět na Černém Mostě, kde jsme měli sraz o hodinu dříve (v 7:30), protože, jak všichni víme, měnil se čas. S menšími časovými problémy jsme se nakonec dostavili na sportoviště, kde pár z nás za pozdní příchod dostalo od trenéra za uši. S předtuchou, že závody začnou o něco později, jsme si, my nenasytní, zašli do obchodu pro "malou" snídani. Po malém zahájení tohoto dne se hned začalo soutěžit. Neděle se vztahovala hlavně k sportovnímu boji. Nejprve začali junioři, potom jsme hned byly na řadě my juniorky (Tereza a Vendy). Sice obě bez úspěchu, ale myslíme si, že naše zápasy nebyly vůbec špatné. Zbytek dne jsme strávily s foťákem a kamerou v ruce, snažíc se co nejlíp zachytit naše soutěžící kamarády na různých stanovištích při matsogi, speciálech, wiroku, ale i třeba při odpočinku s koblihou v puse. Na závěr celé této soutěže rozdal velmistr poháry za nejlepší jednotlivce. Za nejlepší seniorku byla vyhlášena naše Monika Junová (II. dan). Dále se vyhlašoval nejlepší oddíl - na 3.místě se umístila Silla, na 2. místě úspěšně náš Sonkal a na 1. místě Frýdek Místek. Tyto závody byly moc dobré a přínosné a jsme velice hrdé na náš oddíl, že jsme s menším počtem závodníků získali krásný 2. post.


Tereza Žilinská a Vendy Benediktová
Tagy:

Komentáře (2)


renda

vloženo 1.4.2012 v 19:38
Pěkně jste to napsaly holky

Ondřej Vrábel

vloženo 1.4.2012 v 19:09
Holky clanek je fajn. Priste se zkuste zamerit na to co se komu povedlo/nepovedlo, co se vam tam libilo a klidne to muze byt prkotina. Jak se rika - cviceni dela mistra, takze brzo vas potka dalsi ukol

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Sonkal z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14