TAEKWON-DO
Home / 2008 / Sekce závodíme / 18x první místo pro Sonkal
19.3.2008 / I. Oblastní soutěž regionu Praha propozice

18x první místo pro Sonkal

Dne 15. 3. 2008 se na Základní škole Petřiny – Jih konaly oblastní závody, které pořádala domácí škola Taekwon-Do ITF Sonkal Praha. Soutěžilo se ve duchu fair play v závodních disciplínách Tul (sestavy), Matsogi (sportovní boj), T-ki (speciální přerážecí techniky ve výskoku) a Wirok (silové přerážení). Sešlo se zde na 144 závodníků z 9 škol pražského regionu (44 seniorů, 52 juniorů a 38 žáků).

Vše vypuklo v půl desáté ráno a členové našeho oddílu se pustili do boje o přední pozice s vervou. Musím přiznat, že jsem byl

velmi mile překvapen, jak byli naši závodníci úspěšní právě v kategorii Matsogi (sportovní boj).

Kompletní výsledkové listiny najdete zde. Nejúspěšnějšími závodníky se v prvním kole oblastní soutěže stali:

• junior A - Klepikov Alexandr (Ge-Baek Hosinsool)

• junior B - Vodička Tomáš (Sonkal)

• juniorka A - Vatechová Ivana (Silla)

• juniorka B - Procházková Lucie (Sonkal)

• senior A - Bobek Tomáš (Sonkal)

• senior B - Kotrhonz Otakar (Sonkal)

• seniorka A - Seménková Lenka (Ge-Baek Hosinsool)

• seniorka B - Štěpánková Kristýna (Sonkal)

• žák - rovnost medailí

• žákyně - Richterová Eliška (Ge-Baek Mladá Boleslav)

• Nejúspěšnější školou se stala škola Taekwon-Do ITF Sonkal Praha (18 zlatých, 12 stříbrných a 14 bronzových medailí), na druhém místě se umístila škola Silla (11 zlatých, 3 sříbrné a 17 bronzových medailí) a na třetím místě se umístila škola Ge-Baek Hosinsool (8 zlatých, 8 stříbrných a 6 bronzových medailí). Všem vítězům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Přehled medailových úspěchů sonkaláků najdete v úspěších.