leden
21.1.2016 (zkoušky) Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky ZŠ Vybíralova, Praha 9
24.1.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4
27.1.2016 (seminář) Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30) ZŠ Campanus, Praha 4 únor
6.2.2016 (seminář) Seminář - obrana proti strhům, úniky na zemi, základní boj na zemi, korektivní strečink (13 - 16 hod) ZŠ Vybíralova, Praha 9
12.2.2016 – 13.2.2016 (soutěž) Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF žáků, juniorů a seniorů (1. kolo) propozice a přihláška Nymburk
14.2.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4 březen
2.3.2016 (seminář) Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30) ZŠ Campanus, Praha 4
4.3.2016 (exhibice) Ukázka TKD na Karnevalu ZŠ Vybíralova, Praha 9
6.3.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4
24.3.2016 – 28.3.2016 (soustředění) Velikonoční soustředění Zákupy duben
9.4.2016 (zkoušky) Oddílové přezkoušení DAN ZŠ Vybíralova, Praha 9
11.4.2016 – 17.4.2016 (soutěž) 22. juniorské, 31. seniorské, 8. veteránské a 6. žákovské Mistrovství Evropy Soluň, Řecko
24.4.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4 květen
7.5.2016 (exhibice) Exhibice Taekwon-Do na Aerobic Cupu (v cca 14:30) Petřiny, Praha 6
14.5.2016 – 15.5.2016 (soutěž) 1. setkání STM Nymburk
19.5.2016 – 21.5.2016 (seminář) Mezinárodní technický seminář s velmistrem Hwang Ho-yongem (IX. dan) České Budějovice
21.5.2016 (zkoušky) Zkoušky na technické stupně DAN České Budějovice
24.5.2016 (zkoušky) Oddílové přezkoušení - barevné pásky ZŠ Vybíralova, Praha 9
25.5.2016 (zkoušky) Oddílové přezkoušení - barevné pásky ZŠ Petřiny jih, Praha 6
26.5.2016 (zkoušky) Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky ZŠ Vybíralova, Praha 9 červen
8.6.2016 (seminář) Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30) ZŠ Campanus, Praha 4
19.6.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4
28.6.2016 (soutěž) Zavíráme školní rok - oddílové soutěžení ve všem možném (17:00-19:15) ZŠ Vybíralova, Praha 9 srpen
20.8.2016 – 28.8.2016 (soustředění) Letní oddílové soustředění Malé Svatoňovice
28.8.2016 (zkoušky) Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky Malé Svatoňovice září
5.9.2016 – 11.9.2016 (soutěž) 12. juniorské a 7. veteránské mistrovství světa Andria, Itálie
10.9.2016 – 11.9.2016 (exhibice) VitalSport Centrum Černý Most, Praha 9
17.9.2016 (seminář) Matosogi seminář od 4 kupu+ (technika rukou, posilování trupu) - 13-16hod ZŠ Vybíralova, Praha
23.9.2016 (seminář) Regionální seminář pro 4. kup a vyšší Kolín
25.9.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4 říjen
8.10.2016 – 9.10.2016 (soutěž) 2. setkání STM Ostrava
12.10.2016 (seminář) Regionální seminář pro V. dan a vyšší (20.00-21.30) ZŠ Campanus, Praha 4
16.10.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4
22.10.2016 (seminář) Matosogi seminář od 4. kupu (technika rukou, posilování trupu) - 13-16h ZŠ Vybíralova, Praha
26.10.2016 – 30.10.2016 (soustředění) Podzimní oddílové soustředění Zákupy
30.10.2016 (zkoušky) Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky Zákupy listopad
5.11.2016 – 6.11.2016 (seminář) Seminář s Mistrem Jerzy Jedutem (VIII. dan) Stránčice
6.11.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4
11.11.2016 – 13.11.2016 (soutěž) Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů Brno prosinec
4.12.2016 (seminář) Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00) ZŠ Campanus, Praha 4
7.12.2016 (seminář) Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30) ZŠ Campanus, Praha 4
10.12.2016 (seminář) Republikový technický seminář Brno
11.12.2016 (zkoušky) Zkoušky na technické stupně DAN Brno
22.12.2016 (exhibice) Vánoční exhibice Taekwon-Do (19-20.30) ZŠ Vybíralova, Praha 9
27.12.2016 – 29.12.2016 (soustředění) 7. Vánoční akce červených a černých pásků Malé Svatoňovice |
Za finanční podpory Hlavního města Prahy |
Za finanční podpory Národní sportovní agentury |
Za finanční podpory Městské části Praha 14 |