TAEKWON-DO


Přihlášení na soustředění

Trenéři:

  • Vrábel Ondřej  (VI. dan)
  • Svitek Martin  (V. dan)
  • Švanda Vladimír  (V. dan)
  • Šnábl Pavel  (III. dan)
  • Zavadil Pavel  (III. dan)
  • Žilinská Tereza  (II. dan)
  • Faltin Jiří  (I. dan)
  • Běžní účastníci:

  • Molnár Karol  (VI. dan)
  • Huml Jiří  (III. dan)
  • Novák Jiří   (III. dan)
  • Vodička Tomáš  (III. dan)
  • Ivánová Kristína  (II. dan)
  • Štekerová Tereza   (II. dan)
  • Veverka Lukáš  (II. dan)
  • Faltin Ondřej  (I. dan)
  • Holečková Veronika  (I. dan)
  • Chmelíková Karolína  (I. dan)
  • Joachimová Marta  (I. dan)
  • Kindl Herbert  (I. dan)
  • Popov Egor  (I. dan)
  • Šestáková Šárka  (I. dan)
  • Brož Jiří  (1. kup)
  • Lutzová Marie  (1. kup)
  • Uhrová Zuzana  (1. kup)
  • Vítečková Kateřina  (1. kup)
  • Žilinská Veronika  (1. kup)
  • Mach Alexandr  (2. kup)
  • Simandl Filip  (2. kup)
  • Simandlová Tereza  (2. kup)
  • Skála Hubert  (2. kup)
  • Hudák Michal  (3. kup)
  • Chmelík Martin  (3. kup)
  • Kuvik Štěpán  (3. kup)
  • Marček Michal  (3. kup)
  • Řepiš Tomáš  (3. kup)
  • Zelinková Aneta  (3. kup)
  • Bičíková Anežka  (4. kup)
  • Mach Marek  (4. kup)
  • Mašková Pavlína  (4. kup)
  • Rathouská Lea  (4. kup)
  • Rathouská Tea  (4. kup)
  • Schwáb Martin  (4. kup)
  • Foglar Šimon  (5. kup)
  • Indrák Přemysl  (5. kup)
  • Marvan Daniel  (5. kup)
  • Řepišová Šárka  (5. kup)
  • Řepišová Tomáška  (5. kup)
  • Šimáňová Anna  (5. kup)
  • Trunška Tomislav  (5. kup)
  • Trunšková Barbora  (5. kup)
  • Zeman Ondřej  (5. kup)
  • Faltinová Simona  (6. kup)
  • Indráková Anna  (6. kup)
  • Jůnová Adriana  (6. kup)
  • Koldušová Šárka  (6. kup)
  • Marvanová Simona  (6. kup)
  • Palárik Ivan  (6. kup)
  • Pfeifer Samuel  (6. kup)
  • Podrazil Šimon  (6. kup)
  • Prasetová Vanda  (6. kup)
  • Puszková Taťána  (6. kup)
  • Švehla Patrik  (6. kup)
  • Buranyčová Anna  (7. kup)
  • Iyambo Simon  (7. kup)
  • Jurčová Klára  (7. kup)
  • Kuna Vít  (7. kup)
  • Marková Viktorie  (7. kup)
  • Mašek Dominik  (7. kup)
  • Puszka David  (7. kup)
  • Šilhavý Daniel  (7. kup)
  • Buranyč Štěpán  (8. kup)
  • Horová Kateřina  (8. kup)
  • Jurčo Norbert  (8. kup)
  • Kubeš Matěj  (8. kup)
  • Lisa Lukáš  (8. kup)
  • Najmanová Naomi  (8. kup)
  • Najmanová Nicol  (8. kup)
  • Palárik Lukáš  (8. kup)
  • Petráň Matěj  (8. kup)
  • Semerád Ondřej  (8. kup)
  • Třísková Šárka  (8. kup)
  • Fatkullin Artem  (9. kup)
  • Iyambo Aune Josephine  (9. kup)
  • Jůnová Adéla Lilly  (9. kup)
  • Kubešová Ada  (9. kup)
  • Vacková Andrea  (9. kup)
  • Kubeš Johan  (10. kup)
  • Lančová Natálie  (10. kup)
  • 
    TAEKWONDO
    Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
    Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
    Za finanční podpory
    Hlavního města Prahy
    Za finanční podpory
    Ministerstva školství,
    mládeže a tělovýchovy
    Za finanční podpory
    Městské části Praha 14