TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2018)

leden

5.1.2018 – 6.1.2018 (seminář)
Školení svazových národních rozhodčích skupiny C
Campanus, Praha 4

12.1.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
FZŠ Chodovická, Praha 9

18.1.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
BPA Hloubětín, Praha 9

22.1.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

23.1.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

24.1.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
Velké Příllepy

25.1.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

28.1.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

březen

4.3.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

7.3.2018 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

16.3.2018 – 18.3.2018 (soutěž)
Czech Open (žáci, junioři a senioři)
Nymburk

24.3.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
Kralovice

25.3.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

29.3.2018 – 2.4.2018 (soustředění)
Velikonoční soustředění
Zákupy

duben

1.4.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
ZŠ a MŠ Zákupy, Zákupy

7.4.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Brandýs nad Labem

22.4.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

23.4.2018 – 29.4.2018 (soutěž)
24. juniorské, 33. seniorské, 10. veteránské a 8. žákovské Mistrovství Evropy
Tallinn, Estonsko

květen

2.5.2018 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

11.5.2018 – 13.5.2018 (soutěž)
Mistrovství České republiky barevných pásků
Nymburk

17.5.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
BPA Hloubětín, Praha 9

18.5.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
FZŠ Chodovická, Praha 9

18.5.2018 – 20.5.2018 (seminář)
Mezinárodní technický seminář s velmistrem Hwang Ho-yongem (IX. dan)
Praha

19.5.2018 (soutěž)
Lublana Open
Lublana, Slovinsko

19.5.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (9.00-12.00) - v rámci mezinárodního technického semináře
Sportovní hala TJ Chodov, Mírového hnutí, Praha 4

20.5.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Praha

21.5.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

22.5.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

23.5.2018 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně kup
Velké Příllepy

24.5.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

26.5.2018 (soutěž)
Sonkal Open ( propozice )
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

červen

3.6.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

9.6.2018 – 10.6.2018 (soutěž)
1. setkání STM
Brno

16.6.2018 (exhibice)
Oslava 20 let Sonkalu
Divadlo Horní Počernice, Praha 9

červenec

28.7.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Ostrovec

srpen

20.8.2018 – 26.8.2018 (soutěž)
13. juniorské a 8. veteránské mistrovství světa
Minsk, Bělorusko

25.8.2018 – 2.9.2018 (soustředění)
Letní oddílové soustředění
Malé Svatoňovice

září

2.9.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
Malé Svatoňovice

8.9.2018 (exhibice)
Městečko volnočasových aktivit - Taekwon-Do prezentace
Praha 9 - Černý Most (Plechárna)

30.9.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

říjen

5.10.2018 – 6.10.2018 (soutěž)
Kick box Czech Open
Praha 5

10.10.2018 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

13.10.2018 – 14.10.2018 (soutěž)
2. setkání STM
Nymburk

19.10.2018 – 21.10.2018 (soutěž)
SLO Open 2018
Žalec, Slovinsko

21.10.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

26.10.2018 – 30.10.2018 (soustředění)
Podzimní oddílové soustředění - příprava na Mistrovství ČR
Zákupy

listopad

3.11.2018 – 4.11.2018 (seminář)
Seminář s Mistrem Jerzy Jedutem (VIII. dan)
Stránčice

9.11.2018 – 11.11.2018 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Brno

18.11.2018 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

24.11.2018 – 25.11.2018 (soutěž)
Bulgaria Open
Plovdiv, Bulharsko

prosinec

1.12.2018 (seminář)
Republikový technický seminář
Brno

2.12.2018 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Brno

5.12.2018 (seminář)
Regionální seminář pro V. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

8.12.2018 (soutěž)
Čertovský pohár ( propozice )
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

13.12.2018 (exhibice)
Vánoční exhibice Taekwon-Do
Divadlo Horní Počernice, Praha 9

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14