TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2016)

leden

21.1.2016 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

24.1.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

27.1.2016 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

únor

6.2.2016 (seminář)
Seminář - obrana proti strhům, úniky na zemi, základní boj na zemi, korektivní strečink (13 - 16 hod)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

12.2.2016 – 13.2.2016 (soutěž)
Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF žáků, juniorů a seniorů (1. kolo) propozice a přihláška
Nymburk

14.2.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

březen

2.3.2016 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

4.3.2016 (exhibice)
Ukázka TKD na Karnevalu
ZŠ Vybíralova, Praha 9

6.3.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

19.3.2016 – 20.3.2016 (soutěž)
Czech Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Nymburk

24.3.2016 – 28.3.2016 (soustředění)
Velikonoční soustředění
Zákupy

duben

9.4.2016 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení DAN
ZŠ Vybíralova, Praha 9

11.4.2016 – 17.4.2016 (soutěž)
22. juniorské, 31. seniorské, 8. veteránské a 6. žákovské Mistrovství Evropy
Soluň, Řecko

23.4.2016 (soutěž)
Nitra Cup ( propozice a přihláška )
Nitra, Slovensko

24.4.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

květen

7.5.2016 (exhibice)
Exhibice Taekwon-Do na Aerobic Cupu (v cca 14:30)
Petřiny, Praha 6

14.5.2016 – 15.5.2016 (soutěž)
1. setkání STM
Nymburk

19.5.2016 – 21.5.2016 (seminář)
Mezinárodní technický seminář s velmistrem Hwang Ho-yongem (IX. dan)
České Budějovice

21.5.2016 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
České Budějovice

24.5.2016 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení - barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

25.5.2016 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení - barevné pásky
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

26.5.2016 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

28.5.2016 (soutěž)
Sonkal Open (propozice a přihláška ; výsledky)
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

červen

8.6.2016 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

19.6.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

28.6.2016 (soutěž)
Zavíráme školní rok - oddílové soutěžení ve všem možném (17:00-19:15)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

srpen

20.8.2016 – 28.8.2016 (soustředění)
Letní oddílové soustředění
Malé Svatoňovice

28.8.2016 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
Malé Svatoňovice

září

5.9.2016 – 11.9.2016 (soutěž)
12. juniorské a 7. veteránské mistrovství světa
Andria, Itálie

10.9.2016 – 11.9.2016 (exhibice)
VitalSport
Centrum Černý Most, Praha 9

17.9.2016 (seminář)
Matosogi seminář od 4 kupu+ (technika rukou, posilování trupu) - 13-16hod
ZŠ Vybíralova, Praha

23.9.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 4. kup a vyšší
Kolín

25.9.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

říjen

8.10.2016 – 9.10.2016 (soutěž)
2. setkání STM
Ostrava

12.10.2016 (seminář)
Regionální seminář pro V. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

16.10.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

22.10.2016 (seminář)
Matosogi seminář od 4. kupu (technika rukou, posilování trupu) - 13-16h
ZŠ Vybíralova, Praha

26.10.2016 – 30.10.2016 (soustředění)
Podzimní oddílové soustředění
Zákupy

30.10.2016 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
Zákupy

listopad

5.11.2016 – 6.11.2016 (seminář)
Seminář s Mistrem Jerzy Jedutem (VIII. dan)
Stránčice

6.11.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

11.11.2016 – 13.11.2016 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Brno

prosinec

3.12.2016 (soutěž)
Čertovský pohár ( výsledky )
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

4.12.2016 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

7.12.2016 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

10.12.2016 (seminář)
Republikový technický seminář
Brno

11.12.2016 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Brno

22.12.2016 (exhibice)
Vánoční exhibice Taekwon-Do (19-20.30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

27.12.2016 – 29.12.2016 (soustředění)
7. Vánoční akce červených a černých pásků
Malé Svatoňovice

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14