TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2014)

leden

11.1.2014 (trénink)
Oddílový technický seminář od 2. kupu výše (10-12.30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

12.1.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

25.1.2014 (exhibice)
Exhibice Taekwon-do na plese FitStudia D
Kulturní dům Kyje, Praha 9

únor

1.2.2014 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení DAN
ZŠ Vybíralova, Praha 9

1.2.2014 (seminář)
Seminář na boj na zemi od 4. kupu, 11:30-14:00 (pozor na čas konání)
Černý Most

5.2.2014 (seminář)
Regionální seminář pro V. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

9.2.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

21.2.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 3. kup a vyšší
Kolín

28.2.2014 – 2.3.2014 (seminář)
Mezinárodní instruktorský kurz a technický seminář (propozice)
Praha - Průhonice

březen

2.3.2014 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Praha - Průhonice

8.3.2014 (trénink)
Oddílový technický seminář od 2. kupu výše (10:00-12:30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

8.3.2014 (seminář)
Seminář praktického Taekwonda a sebeobrany se Zdeňkem Adamojurkou (IV. Dan)
Praha, Černý Most

9.3.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

15.3.2014 (exhibice)
Exhibice Taekwon-Do na Petřinském poháru v aerobiku
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

22.3.2014 – 23.3.2014 (soutěž)
Czech Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Nymburk

duben

2.4.2014 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

6.4.2014 – 13.4.2014 (soutěž)
20. juniorské, 29. seniorské, 6. veteránské a 4. žákovské Mistrovství Evropy
Minsk, Bělorusko

17.4.2014 – 21.4.2014 (soustředění)
Velikonoční oddílové soustředění
Zákupy

23.4.2014 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na barevné pásky
ZŠ Petřiny JIH, Praha 6

24.4.2014 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

26.4.2014 (soutěž)
Nitra Cup ( propozice a přihláška )
Nitra, Slovensko

27.4.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

29.4.2014 (zkoušky)
Oddílové zkoušky na vyšší technické stupně KUP
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most

květen

3.5.2014 – 4.5.2014 (soutěž)
1. kolo setkání STM
Nymburk

10.5.2014 (soutěž)
Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF 1. kolo žáci, junioři a senioři
Ostrava

17.5.2014 (soutěž)
Sonkal Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
ZŠ Petřiny JIH, Praha 6

18.5.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

24.5.2014 (ostatní)
Cykloprojížďka v Prokopském údolí, sraz metro Lužiny v 10hodin, více informací u Svíťi
Prokopské údolí

31.5.2014 (trénink)
Oddílový technický seminář od 2. kupu výše (10:00-12:30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

červen

8.6.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

11.6.2014 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

14.6.2014 (seminář)
Matsogi setkání (praktičtější matsogi s méně pravidly) pro modré pásky a vyšší, 14:00-16:30
Černý Most

14.6.2014 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení dan
ZŠ Vybíralova, Praha 9

18.6.2014 (trénink)
Poslední trénink (venkovní) na Petřinách 17-19 hodin pak pizzerie nebo něco takového
Petřiny

30.6.2014 (seminář)
Regionální seminář pro V. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

červenec

27.7.2014 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Sklárna u Žihle

srpen

3.8.2014 – 10.8.2014 (soutěž)
11. juniorské a 6. veteránské mistrovství světa
Dušanbe, Tádžikistán

23.8.2014 – 31.8.2014 (soustředění)
Letní oddílové soustředění (informace)
Malé Svatoňovice

31.8.2014 (zkoušky)
Oddílové zkoušky na vyšší technické stupně KUP
Malé Svatoňovice

září

7.9.2014 (exhibice)
Zpátky do školy - exhibice Taekwon-Do
Centrum Černý Most, Praha 9

14.9.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

29.9.2014 (exhibice)
Exhibice Taekwon-Do
ZŠ Chodovická, Praha 9

říjen

3.10.2014 – 4.10.2014 (soutěž)
Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF 2. kolo žáci, junioři a senioři
Třeboň

5.10.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

8.10.2014 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

11.10.2014 – 12.10.2014 (soutěž)
II. setkáni STM
Ostrava

19.10.2014 (exhibice)
17. Budoshow, VIP host Hwang Su-il (www)
Hala Vodova, Brno

25.10.2014 – 29.10.2014 (soustředění)
Podzimní oddílové soustředění ( informace )
Zákupy

listopad

9.11.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

14.11.2014 – 16.11.2014 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Brno

27.11.2014 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup - barevné pásky
ZŠ Vybíralova, Praha 9

29.11.2014 (seminář)
Seminář hosinsool trochu jinak a posilování pro taekwondo, 14-16:30 hodin
Praha, Černý Most, Vybíralova

prosinec

3.12.2014 (seminář)
Regionální seminář pro V. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

6.12.2014 – 7.12.2014 (soutěž)
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
Třeboň

13.12.2014 (seminář)
Republikový technický seminář
Brno

14.12.2014 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Brno

18.12.2014 (exhibice)
Vánoční exhibice Taekwon-Do (19-20.30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

21.12.2014 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

27.12.2014 – 29.12.2014 (soustředění)
5. Vánoční akce červených a černých pásků
Malé Svatoňovice

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14