TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2013)

leden

19.1.2013 (seminář)
Soubojový seminář se Svíťou 14:00-16:30
Černý Most Vybíralova

27.1.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

únor

6.2.2013 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

9.2.2013 (seminář)
Soubojový seminář (zem) se Svíťou 14-16h
Praha ČM

18.2.2013 (exhibice)
Exhibice korejského demo týmu
Praha, Podvinný mlýn (od 18:00)

19.2.2013 (seminář)
Trénink se členy korejského národního demo týmu (17:00 - 19:00) Pozn. od 1. kupu výše
ZŠ Campanus, Praha 4

24.2.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

březen

2.3.2013 (exhibice)
Exhibice Taekwon-do na plese FitStudia D
Praha 9

2.3.2013 (seminář)
Soubojový seminář se Svíťou (zem) 14-16h
Černý Most

9.3.2013 (exhibice)
Exhibice Taekwon-do na Petřinském poháru v aerobiku
ZŠ Petřiny jih, Praha 6

10.3.2013 (soutěž)
Mistrovství Čech (propozice a přihláška
Nymburk

16.3.2013 (soutěž)
Nitra Cup (propozice a přihláška)
Nitra, Slovensko

24.3.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

28.3.2013 – 1.4.2013 (soustředění)
Velikonoční oddílové soustředění
Zákupy

duben

3.4.2013 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

6.4.2013 – 7.4.2013 (soutěž)
Czech Open (žáci, junioři a senioři) ( propozice a přihláška )
Nymburk

12.4.2013 – 14.4.2013 (seminář)
Mezinárodní technický seminář s velmistrem Hwang Ho-yongem, IX. dan (propozice)
Třeboň

13.4.2013 (seminář)
Matsogi seminář "nesportovní" boj 14-16hod se Svíťou
Praha, Černý Most

14.4.2013 (zkoušky)
Zkoušky na I.-IV. dan
Třeboň

18.4.2013 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup (od 19:00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

21.4.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

22.4.2013 – 28.4.2013 (soutěž)
19. juniorské, 28. seniorské, 5. veteránské a 3. žákovské Mistrovství Evropy
Bled, Slovinsko

květen

4.5.2013 – 5.5.2013 (soutěž)
1. kolo setkání STM
Nymburk

18.5.2013 (soutěž)
Sonkal Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
ZŠ Petřiny JIH, Praha 6

25.5.2013 (soutěž)
II. KOLO ČESKÉ NÁRODNÍ LIGY 2012-2013
Pečky

26.5.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

červen

2.6.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

5.6.2013 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

22.6.2013 (seminář)
Matsogi seminář - pohyb v matsogi pro 4. kup a vyšší (14:00-16:30)
Černý Most

22.6.2013 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně DAN (12:30-14:00)
ZŠ Vybíralova, Praha

červenec

15.7.2013 – 21.7.2013 (soutěž)
18. Mistrovství světa seniorů
Sofie, Bulharsko

srpen

4.8.2013 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Sklárna u Žihle

23.8.2013 – 1.9.2013 (soutěž)
Letní oddílové soustředění
Malé Svatoňovice

září

1.9.2013 (zkoušky)
Oddílové zkoušky na vyšší technické stupně KUP
Malé Svatoňovice

8.9.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

14.9.2013 (exhibice)
Ladronkafest
Praha 6

28.9.2013 (seminář)
Matsogi seminář se Svíťou (nebo jeho bratrem) pro modré pásky a vyšší, 14-16 hodin, Černý Most,
Praha

říjen

6.10.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

12.10.2013 (seminář)
Matsogi seminář pro 4. kup a vyšší, 14:00-16:30hodin
Praha, Černý Most

18.10.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (18.00-20.00)
ZŠ Kmochova, Kolín

19.10.2013 – 20.10.2013 (soutěž)
2. celorepubliková soutěž STM
Ostrava

23.10.2013 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

26.10.2013 – 30.10.2013 (soustředění)
Podzimní soustředění (informace)
Zákupy

27.10.2013 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně DAN (19:30-20:00)
Zákupy

listopad

2.11.2013 (seminář)
Oddílový technický seminář od 2. kupu výše (10-12.30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

8.11.2013 – 10.11.2013 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Nymburk

24.11.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

29.11.2013 – 30.11.2013 (soutěž)
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
Třeboň

prosinec

4.12.2013 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

7.12.2013 (seminář)
Celorepublikový technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem (informace)
Brno

8.12.2013 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně DAN
Brno

10.12.2013 (zkoušky)
Oddílové zkoušky na vyšší technické stupně KUP
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most

14.12.2013 (seminář)
Seminář matsogi "bez pravidel" - techniky ve stoje, 14:00-16:30
ZŠ Vybíralova, Praha 9

15.12.2013 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

19.12.2013 (exhibice)
Vánoční oddílová exhibice
ZŠ Vybíralova, Praha 9

27.12.2013 – 29.12.2013 (soustředění)
4. Vánoční akce červených a černých pásků
Malé Svatoňovice

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14