TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2011)

leden

9.1.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

29.1.2011 (trénink)
Speciální trénink pro modré pásky a vyšší s Markem Svitkem (14.00 - 16.00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

únor

13.2.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

23.2.2011 – 26.2.2011 (soutěž)
17. juniorské, 26. seniorské, 3. veteránské a 1. žákovské Mistrovství Evropy
Talin, Estonsko

březen

5.3.2011 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně dan
ZŠ Vybíralova, Praha 9

13.3.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

18.3.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
Lázně Aurora, Třeboň

19.3.2011 (trénink)
Oddílový otevřený technický seminář pro červené a černé pásky (14.00-16.00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

25.3.2011 – 26.3.2011 (soutěž)
Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů
Nymburk

duben

7.4.2011 – 8.4.2011 (seminář)
Mezinárodní seminář s Mistrem Hwangem Ho-yongem (VIII. dan)
( propozice a přihláška )
Nymburk

8.4.2011 (zkoušky)
Zkoušky na I.-VII. dan
Nymburk

8.4.2011 – 9.4.2011 (soutěž)
Czech Open 2011 ( propozice a přihláška )
žáci, junioři a senioři
Nymburk

10.4.2011 – 11.4.2011 (seminář)
Mezinárodní instruktorský seminář s Mistrem Hwangem Ho-yongem (VIII. dan)
( propozice a přihláška )
Nymburk

21.4.2011 – 25.4.2011 (soustředění)
38. Oddílové soustředění ( přihláška a informace )
Zákupy

28.4.2011 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

29.4.2011 – 1.5.2011 (seminář)
Mezinárodní seminář s Mistrem Hwangem Ho-yongem (VIII. dan)
( propozice a přihláška )
Nitra, Slovensko

30.4.2011 (soutěž)
Nitra Cup 2011
( propozice a přihláška )
Nitra, Slovensko

květen

7.5.2011 – 8.5.2011 (soutěž)
1. celorepublikové setkání STM
Nymburk

14.5.2011 (trénink)
Oddílový otevřený seminář boje na zemi pro červené a černé pásky (14.00-16.00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

18.5.2011 (seminář)
Regionální seminář pro III. dan a vyšší (20.30-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

20.5.2011 – 21.5.2011 (soutěž)
Mistrovství Moravy
Frýdek-Místek

21.5.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (18.00-20.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

28.5.2011 (soutěž)
Sonkal Open 2011
( propozice a přihláška )
ZŠ Petřiny Jih, Praha 6

červen

1.6.2011 (seminář)
Regionální seminář pro IV. dan a vyšší (20.30-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

5.6.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

18.6.2011 (zkoušky)
Oddílové přezkoušení na technické stupně dan
ZŠ Vybíralova, Praha 9

25.6.2011 (trénink)
Boj bez pravidel, aneb Jaju matsogi (14.00 - 16.00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

červenec

24.7.2011 – 31.7.2011 (soustředění)
Letní kemp Taekwon-do ( propozice )
Sklárna u Žihle

31.7.2011 (zkoušky)
Zkoušky na I.-VI. dan
Sklárna u Žihle

srpen

19.8.2011 – 28.8.2011 (soustředění)
39. Oddílové soustředění
Malé Svatoňovice

28.8.2011 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
Malé Svatoňovice

září

6.9.2011 – 12.9.2011 (soutěž)
17. Mistrovství světa seniorů
Pyongyang, KLDR

10.9.2011 (trénink)
Matsogi trénink pro 4. kupy a vyšší
ZŠ Vybíralova, Praha 9

17.9.2011 (exhibice)
Ladronkafest (www)
prezentace a exhibice Taekwon-do
Ladronka, Praha 6

24.9.2011 (trénink)
Tando matsogi pro 2. kup a vyšší (13.00 - 14.30)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

říjen

1.10.2011 (soutěž)
Brno Team Open ( propozice a přihláška )
Brno

8.10.2011 (trénink)
Matsogi trénink pro 4. kup a vyšší (14-16h)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

21.10.2011 – 22.10.2011 (soutěž)
2. celorepubliková soutěž STM
Frýdek-Místek

26.10.2011 – 30.10.2011 (soustředění)
40. Oddílové soustředění
Zákupy

30.10.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

listopad

4.11.2011 – 6.11.2011 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Brno

17.11.2011 (seminář)
Regionální seminář pro III. dan a vyšší (20.00-21.30)
ZŠ Campanus, Praha 4

19.11.2011 (exhibice)
12. Budoshow
Hala Sparty Praha, Praha 7 - Letná

20.11.2011 (exhibice)
14. Budoshow
Sportovní hala Vodova, Brno

25.11.2011 – 26.11.2011 (soutěž)
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok)
( propozice a přihláška )
Třeboň

27.11.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

prosinec

3.12.2011 (trénink)
Matsogi trénink pro 4. kup a vyšší
ZŠ Vybíralova, Praha 9

8.12.2011 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup (od 19:00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

10.12.2011 (seminář)
Celorepublikový technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem
Sportovní centrum Nymburk

11.12.2011 (zkoušky)
Zkoušky na I.-V. dan
Nymburk

18.12.2011 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší (17.00-19.00)
ZŠ Campanus, Praha 4

20.12.2011 (exhibice)
Vánoční oddílová exhibice
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most

27.12.2011 – 29.12.2011 (soustředění)
2. Vánoční akce červených a černých pásků
Malé Svatoňovice

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14