TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2010)

leden

24.1.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

únor

6.2.2010 (soutěž)
3. Budweis Fight Cup
České Budějovice

12.2.2010 – 13.2.2010 (soutěž)
Czech Open 2010
žáci, junioři a senioři ( propozice )
Nymburk

14.2.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

březen

5.3.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 18.00 - 20.00
Lázně Aurora, Třeboň

6.3.2010 (soutěž)
Masopustní pohár
Borovany

9.3.2010 – 14.3.2010 (soutěž)
16. juniorské, 25. seniorské a 2. veteránské Mistrovství Evropy
Barletta, Itálie

18.3.2010 – 21.3.2010 (soustředění)
35. Oddílové soustředění
Heřmaň u Písku

19.3.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 18.00 - 20.00
Lázně Aurora, Třeboň

26.3.2010 – 27.3.2010 (soutěž)
1. celorepublikové setkání STM
Nymburk

28.3.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
Gymnázium Litoměřická, Praha 9 - Prosek

duben

9.4.2010 – 10.4.2010 (soutěž)
Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů
Nymburk

15.4.2010 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

17.4.2010 (soutěž)
Nitra Cup 2010
( propozice a přihláška )
Nitra, Slovensko

květen

15.5.2010 (soutěž)
Sonkal Open 2010 - I. kolo oblastní soutěže regionu Praha
( propozice a přihláška )
ZŠ Petřiny Jih, Praha 6

16.5.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
Gymnázium Litoměřická, Praha 9 - Prosek

23.5.2010 (seminář)
Celorepublikový technický seminář
Brno

26.5.2010 (seminář)
Regionální seminář pro III. dan a vyšší - 19.45 - 21.15
ZŠ Campanus, Praha 4

červen

5.6.2010 (soutěž)
Závody Pečky
Pečky

6.6.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

12.6.2010 (trénink)
Trénink pro 2. kup a vyšší (14-16h)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

červenec

3.7.2010 – 10.7.2010 (soustředění)
Soustředění Taekwon-do Academy Slovakia (informace)
Stará Turá, Slovensko

27.7.2010 – 1.8.2010 (soustředění)
Letní kemp ( propozice )
hostem kempu bude Hwang Su-il z Japonska
Sklárna u Žihle

srpen

1.8.2010 (zkoušky)
Zkoušky na I.-III. dan
Sklárna u Žihle, Žihle

6.8.2010 – 15.8.2010 (soustředění)
XXXVI. Oddílové soustředění
Sklárna u Žihle

15.8.2010 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
Sklárna u Žihle

21.8.2010 – 28.8.2010 (soutěž)
9. juniorské a 4. veteránské mistrovství světa
Minsk, Bělorusko

září

11.9.2010 (exhibice)
Ladronkafest (www)
prezentace a exhibice Taekwon-do
Ladronka, Praha 6

12.9.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

17.9.2010 – 18.9.2010 (soutěž)
Brno Team Open ( propozice a přihláška )
Brno

24.9.2010 – 25.9.2010 (seminář)
Školení rozhodčích na licence C2
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most

říjen

3.10.2010 (seminář)
instruktorský exhibiční tým - 18.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

3.10.2010 (seminář)
Opakovací kurz pro rozhodčí - licence C2
Třeboň

3.10.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 16.00 - 18.00
ZŠ Campanus, Praha 4

8.10.2010 – 9.10.2010 (soutěž)
2. celorepubliková soutěž STM
Frýdek-Místek

13.10.2010 (seminář)
Regionální seminář pro III. dan a vyšší - 19.45 - 21.15
ZŠ Campanus, Praha 4

27.10.2010 – 31.10.2010 (soustředění)
XXXVII. Oddílové soustředění
Zákupy

listopad

5.11.2010 – 7.11.2010 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Nymburk

20.11.2010 (exhibice)
11. Budoshow
Sportovní hala Sparty Praha, Praha 7 - Letná

21.11.2010 (exhibice)
13. Budoshow ( plakát )
Sportovní hala Vodova, Brno

26.11.2010 – 27.11.2010 (soutěž)
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok)
propozice a přihláška
Třeboň

28.11.2010 (seminář)
Regionální seminář pro 2. kup a vyšší - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

prosinec

4.12.2010 (trénink)
Seminář pro vyšší stupně - boj na zemi
ZŠ Vybíralova, Praha

9.12.2010 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

11.12.2010 (seminář)
Celorepublikový technický seminář s Mistrem Hwang Ho-yongem
Sportovní centrum Nymburk

12.12.2010 (zkoušky)
Zkoušky na I.-III. dan
Nymburk

21.12.2010 (exhibice)
Vánoční Taekwon-do exhibice
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most

27.12.2010 – 29.12.2010 (soustředění)
Vánoční akce vyšších pásků
Malé Svatoňovice

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14