TAEKWON-DO

PLÁN AKCÍ (2009)

leden

16.1.2009 – 17.1.2009 (seminář)
Seminář pro rozhodčí
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most II

22.1.2009 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

únor

21.2.2009 (soutěž)
Nitra Cup (propozice)
Nitra, Slovensko

24.2.2009 (seminář)
Seminář pro III. dan a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 19.30 - 21.00
ZŠ Campanus, Praha 4

březen

14.3.2009 (soutěž)
I. Oblastní soutěž regionu Praha ( propozice)
ZŠ Petřiny Jih, Praha 6

15.3.2009 (seminář)
Seminář pro 2. kup a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 10.00 - 12.00
ZŠ Campanus, Praha 4

18.3.2009 (seminář)
Seminář pro III. dan a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 19.30 - 21.00
ZŠ Campanus, Praha 4

duben

2.4.2009 – 3.4.2009 (seminář)
Mezinárodní seminář s Mistrem Hwangem Ho-yongem (VIII. dan) (propozice)
Nymburk

4.4.2009 (soutěž)
Czech Open 2009
žáci, junioři a senioři
Nymburk

5.4.2009 (zkoušky)
Zkoušky na I.-III. dan
Nymburk

9.4.2009 – 13.4.2009 (soustředění)
XXXII. Oddílové soustředění
Heřmaň u Písku

18.4.2009 (soutěž)
6. Sun Open
( propozice a přihláška )
Braslovče, Slovinsko

25.4.2009 (soutěž)
Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů
Nymburk

26.4.2009 (seminář)
Seminář pro 2. kup a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

květen

8.5.2009 (soutěž)
1. celorepublikové setkání STM
Nymburk

9.5.2009 (seminář)
Seminář s Mistrem Hwang Ho-yongem pro členy STM
Nymburk

12.5.2009 – 17.5.2009 (soutěž)
15. juniorské, 24. seniorské a 1. veteránské Mistrovství Evropy
Slovinské Konjice, Slovinsko

24.5.2009 (seminář)
Seminář pro 2. kup a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 10.00 - 12.00
ZŠ Campanus, Praha 4

červen

18.6.2009 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

červenec

3.7.2009 – 10.7.2009 (soustředění)
Soustředění Taekwon-do Academy Slovakia (informace)
Stará Turá, Slovensko

srpen

2.8.2009 (zkoušky)
Zkoušky na I.-VI. dan
Sklárna u Žihle, Žihle

21.8.2009 – 30.8.2009 (soustředění)
XXXIII. Oddílové soustředění
Malé Svatoňovice

září

13.9.2009 (seminář)
Seminář pro 2. kup a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

19.9.2009 (exhibice)
Ladronkafest (www)
prezentace a exhibice Taekwon-do
Ladronka, Praha 6

říjen

4.10.2009 (seminář)
Seminář pro 2. kup a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

12.10.2009 – 17.10.2009 (soutěž)
16. Mistrovství světa seniorů
Petrohrad, Rusko

24.10.2009 (seminář)
Oddílový trenérský seminář (12.30-14.00)
ZŠ Vybíralova, Praha 9

28.10.2009 – 1.11.2009 (soustředění)
XXXIV. Oddílové soustředění
Solenice

listopad

7.11.2009 (seminář)
Seminář pro III. dan a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 15.00 - 17.00
ZŠ Vybíralova, Praha 9

8.11.2009 (soutěž)
II. Oblastní soutěž regionu Praha ( propozice )
ZŠ Petřiny Jih, Praha 6

14.11.2009 – 15.11.2009 (soutěž)
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Nymburk

21.11.2009 (exhibice)
10. Fighter's Budoshow
Sportovní hala Sparty Praha, Praha 7 - Letná

27.11.2009 – 28.11.2009 (soutěž)
2. celorepubliková soutěž STM
Frýdek-Místek

29.11.2009 (seminář)
Seminář pro 2. kup a vyšší s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) - 17.00 - 19.00
ZŠ Campanus, Praha 4

prosinec

3.12.2009 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně kup
ZŠ Vybíralova, Praha 9

4.12.2009 – 5.12.2009 (soutěž)
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok)
( propozice, přihláška )
Třeboň

19.12.2009 (seminář)
Celorepublikový technický seminář s Mistrem Hwang Ho-yongem
Sportovní centrum Nymburk

20.12.2009 (zkoušky)
Zkoušky na technické stupně dan
Nymburk

22.12.2009 (exhibice)
Vánoční Taekwon-do exhibice ( pozvánka )
ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999
    2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / >

TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14