czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube
4. Vánoční akce červených a černých pásků
Když se nějaká akce opakuje již počtvrté, tak se může použít slovo tradiční. Naši již tradiční akcí je Vánoční akce červených a černých pásků. I po skončení letošních vánočních svátků se nejvyšší stupně Sonkalu odebrali na tří denní pobyt v Malých Svatoňovicích, aby si užili závěr roku společně.
29.12.2013, Ondřej Vrábel     83
Vánoční oddílová exhibice
Ve čtvrtek 19. prosince jsme uspořádali již po desáté oddílovou vánoční exhibici taekwonda pro všechny naše příznivce a přátele. Po delší době do tělocvičny přišli i někteří naši bývalí členové, aby si připomněli svá léta v doboku. Protože jsme letos oslavili 15 let existence Sonkalu, tak bylo u promítaných fotografií opravdu na co vzpomínat.
21.12.2013, Ondřej Vrábel     2   83
Vánoční oddílová exhibice
Rok 2013, který pro nás byl velmi úspěšný, se chýlí ke svému konci. Před námi je necelý poslední měsíc a my se chystáme bilancovat jak dopadl. Po mnoho let pro tyto účely volíme Vánoční oddílovou exhibici na Černé
11.12.2013, Ondřej Vrábel  
Oddílové zkoušky na vyšší technické stupně KUP
Dnes jsme završili letošní zvyšování pásků v Sonkalu zkouškami na vyšší barevné pásky - kup. 33 žadatelů z Černého Mostu a Petřin se sešlo v základní škole Vybíralova, aby předstoupilo před velmistra Hwang Ho-yonga. Všichni adepti převedli pěkné výkony a po právu získali vyšší technické stupně.
10.12.2013, Ondřej Vrábel     82
Zkoušky na technické stupně DAN
Bohužel se nejedná o jména nových členek oddílu. To nám jen na Petřinách přibily další dva černé pásky, což je, doufám, ještě lepší zpráva. Jejich držiteli jsou Jirka Novák a já (Honza Dvořáček). Zkoušky proběhly v neděli 8. prosince 2013 rovněž v Brně ve sportovní hale Kampus.
10.12.2013, Jan Dvořáček     193
Zkoušky na technické stupně DAN
V neděli 8. prosince se v Brně uskutečnili letošní poslední zkoušky na technické stupně dan. Oddílovým přezkoušením prošel Honza Dvořáček a Jirka Novák a tak mohli úderem desáté hodiny nastoupit spolu s dvacitkou dalších žadatelů před zkušební komisi Českého svazu Taekwon-Do ITF vedenou velmistrem Hwang Ho-yongem.
9.12.2013, Ondřej Vrábel     193
Celorepublikový technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem (informace)
7. prosinec 2013 byl ve znamení národního semináře, který byl veden naším Velmistrem Hwang Ho Yongem IX. Dan. Letošním místem konání byla sportovní hala Kampus v Brně, proto jsme byli nuceni vyrazit již časně zrána, jelikož začátek byl plánován na 10:00.
8.12.2013, Jan Dvořáček     81
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
V pátek 29. listopadu jsme měli sraz v 17:00 před halou v Třeboni. Tam jsme se zvážili a šli se ubytovat. Ubytováni jsme byli na ubytovně - rybárna. Pak jsme se vrátili na večeři do Rybí bašty. Já jsem tam nebyl, tak ani nemůžu říci jaká byla večeře. Pro mnoho závodníků od nás je dobré jídlo základem úspěchu. Když jsem se všichni navečeřeli, vyrazili jsme stavět tatami. I v malém počtu nám to netrvalo moc dlouho a mohli jsme jít zpátky na rybárnu.
6.12.2013, Jiří Novák     156
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
Poslední listopadový pátek jsme se vydali již pátý rok za sebou do Třeboně na zakončení soutěžní sezóny. Cesta z Prahy uběhla velmi svižně i díky nově otevřenému úseku dálnice mezi Táborem a Veselím nad Lužnicí. Většina taekwondistů mířících na jih Čech zná velmi dobře obvyklé kolony poskakujících automobilů v Plané a Soběslavi.
2.12.2013, Ondřej Vrábel     156
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
Mnoho lidí má Třeboň spojenou s lázněmi, rybníky a tím pádem i kapry. Pro taekwondisty byla Třeboň po léta spojená se svazovými soutěžemi a v posledních pěti letech je to spojení v podobě Třeboň Openu
28.11.2013, Ondřej Vrábel  
Pavel Loupal, 1977-2013
Zde leží 300 těch, kteří splnili svou povinnost. To je klasický citát a ukázka nezdolného ducha v Encyklopedii Taekwon-Do ITF. Pro mne osobně se příkladem nezdolného ducha stal Pavel Loupal, který mnoho let velmi srdnatě bojoval se zákeřným onemocněním.
26.11.2013, Ondřej Vrábel  
Mezinárodní seminář rozhodčích
Jistě si řeknete co to je za blbost, aby rozhodčí taekwonda jezdili na tobogánu a ještě k tomu přímo v obleku. Nakonec nebudeme tak daleko od pravdy, ale všechno popořadě. Od pátku do neděle hostil Český svaz Taekwon-Do ITF mezinárodní seminář rozhodčích a koučů. Celé školení proběhlo v prostorách Aqua Palace v Průhonicích
24.11.2013, Ondřej Vrábel     163
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Již podruhé v životě jsem dostal šanci podívat se na závody z trošku jiného úhlu než všichni ostatní Sonkaláci. Jel jsem totiž letos jako pořadatel. A tak jsem si na vlastní kůži vyzkoušel, co všechno takové závody obnáší. Protože člověk, který si tím vším neprojde, asi stěží uvěří, co všechno se musí stihnout najít, rozmístit, postavit (a v případě pohárů opravit).
20.11.2013, RES     311   2
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Poslední závodní den začal probuzením do krásného a slunečného počasí. Seniorská elita, které patřil tento den, se odebrala na snídani. Zde se všichni náležitě přecpali. Následně se závodníci přesunuli do sportovní haly, kde v 8:30 odstartovala soutěž. Boj o medaile započal souběžně tymovými sestavami senioru a seniorek.
17.11.2013, Kristýna Hudková a Veronika Ho     311
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Závody pro mě začaly až v sobotu 9.11 když jsem přijel do sportovní haly Nymburk. Ze začátku se závodilo v týmových sestavách v juniorské kategorii a pak se pomalu přešlo na individuální kategorie.
16.11.2013, PAT     311
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
O vikendu od 8. do 10. listopadu se v Nymburce uskutečnilo letošní Mistrovství České republiky. Sonkal zastupovalo 27 závodníků ve 3 věkových skupinách. V sobotu vybojovaly Tereza Štekerová a Michaela Bártů titul Mistryň ČR (juniorka B a žákyně). Během neděle naši senioři a seniorky přidali pěknou řádku dalších medailí, což v konečném účtování znamenalo vítězství Sonkal v hodnocení oddílů. Jsme tedy pro rok 2013 nejúspěšnější oddíl Mistrovství ČR!
10.11.2013, Ondřej Vrábel     311
Podzimní focení
Nápad na podzimní focení vznikl v mé hlavě přesně rok před jeho realizací. Místo mezi Mnichovo Hradištěm a Ralskem mne oslovilo již při cestě na loňské podzimní soustředění, ale bohužel počasí v dalších dnech našeho pobytu této kratochvíli vůbec nepřálo. Tedy po roce byla cesta na soustředění vlastně takové Déžaví
3.11.2013, Ondřej Vrábel     63 (hi-res)
Podzimní soustředění (informace)
Středeční ráno jsme zahájili jako vždy snídaní. Po snídani většina lidí odpočívala a připravovala se na dopolední trénink, který se nesl opět v technickém duchu. Po krátkém zahřátí jsme se zase rozdělili do několika skupin. Mladší technické stupně se zdokonalovali v technických sestavách pod Vláďovým vedením. Ostatní secvičovaly týmové sestavy, sebeobranu nebo speciální techniky ve výskoku. Po tréninku už jsme se těšili na řízek s bramborem, který jsme měli k obědu.
3.11.2013, Tomáš Vodička     105
Podzimní soustředění (informace)
V pondělní sváteční den jsme se probudili do sychravého počasí. Pár odvážlivců vyrazilo na ranní běh. Ostatní vstávali později a šli na snídani. Poté se někteří vydali pokračovat ve spánku a ti, co byli méně unaveni, šli hrát společenské hry. Když nastal čas dopoledního tréninku, odebrali se všichni do tělocvičny.
3.11.2013, Míša Hálová a Terka Štekerová     105
2. celorepubliková soutěž STM
V sobotu 19. a neděli 20. října proběhlo druhé letošní setkání mladých talentů do 18 let v Ostravě. Společný trénink a soutěž proběhly v Bonver Aréně. Zatímco sportovní hala z venku připomínala spíše zříceninu nějakého hradu, tak uvnitř bylo vše v dostatečné kvalitě pro taekwondo účely. Na zcela opačném konci měřítka bylo ubytování ve zcela novém čtyřhvězdičkovém hotelu Park Inn.
3.11.2013, Ondřej Vrábel     188
Podzimní soustředění (informace)
Dne 26. 10. 2013 v sobotu jsme se vypravili na každoroční podzimní soustředění, které se vždy pořádá před mistrovstvím ČR, a stejně jako již minulé roky se koná opět v Zákupech. To je malá vesnička mezi Mimoní a Českou Lípou. Vyráželo se tedy v sobotu 26. 10. 2013 cca v 9:00 od ZŠ Vybíralova na Černém mostě a pro většinu účastníků byla doprava společná autobusem. Někteří, včetně mě, se do Zákupů dopravili po vlastní ose. Po příjezdu na místo konání se všichni pustili do přenášení věcí od autobusu do ubytovny a poté stavění tatami v tělocvičn
28.10.2013, Jan Dvořáček     105
Soutěska Vintgar
Před začátkem letošního Mistrovství Evropy v Bledu jsme podnikli malý výlet do blízké soutěsky Vintgar a nyní se s vámi podělíme o pořízený foto materiál
22.10.2013, Ondřej Vrábel     71 (hi-res)
Exhibice v FZŠ Chodovická
V pondělí dopoledne členové Sonkalu pod vedení Tomáše Vodičky předvedli své taekwondistické dovednosti žákům prvního stupně Fakultní základní školy Chodovická. Malí diváci kvitovali velkým potleskem veškeré části ukázky a nakonec se v tělocvičně rozléhalo skandované "ještě! ještě". Nepřidávali jsme samotnou exhibicí, ale všichni přítomní si mohli vyzkoušet na vlastní pěsti a nohy o čem jsou základní techniky taekwonda.
23.9.2013, Ondřej Vrábel     1   90   2
Trenérské setkání na Lipně
Měsíc září se pomalu přehoupl do své druhé poloviny, když se u Lipna konalo trenérské setkání. Účastníci z většiny českých oddílů na akci dorazili v průběhu pátečního odpoledne. První trénink s velmistrem Hwangem celé setkání uvedl.
19.9.2013, Martin Svitek     23
Ladronkafest
Podívejte se na 222 fotografií z našeho působení na letošním Ladronkafestu. Aleš Charvát se v roli předskokana zapojil do vysvětlování švédské hry KUBB, ale moc mu to nešlo, tak prý raději zůstane u taekwonda :-D
14.9.2013, Ondřej Vrábel     2   222
Letní oddílové soustředění
V pátek 23.8. to vše opět přišlo. Začalo nám soustředění, na které jsme se všichni po roce zase těšili. Po naložení tatami, stojanů, míčů, mečů, vyrážečů a dalšího vybavení jsme lehce po deváté hodině ranní autobusem vyrazili do nám již oblíbených Malých Svatoňovic. Tam se k nám kromě lidi, kteří jeli samostatně, připojil i Radek Kolář, který je trenérem pardubického taekwonda.
6.9.2013, Tomáš Vodička     2   595   1
Nábor nových členů
Blíží se začátek školního roku a Vy jistě přemýšlíte o tom, jak budete trávit svá volná odpoledne anebo jaké mimoškolní aktivity by mohly vyplnit čas Vašich dětí. Dnešní uspěchaná moderní doba nás nutí sedět mnoho hodin u počítačů, což má za následek riziko zdravotních obtíží. Stejně tak děti a mladiství jsou čím dál více orientováni na svět počítačů, a ze života člověka se vytrácí jedna ze základních činností, pohyb. Pohybem tělo sílí a tím udržuje tělesnou schránku zdravou a odolnější. J
3.9.2013, Ondřej Vrábel     1   2
Rozhovor s Chajdou
Když jsem po očku sledoval výsledky letošního MS, první individuální medaili pro ČR získal Honza Chaloupka (3. místo, tul senioři III. Dan). A hned mi spontánně došlo, že to je další člověk, kterého chci vyzpovídat.
2.9.2013, Martin Svitek  
Letní oddílové soustředění
Končí nám další školní rok a věřím, že i v něm jste posunuli svoje znalosti a dovednosti krásného bojového umění, které nám zanechal Generál Choi Hong-hi. Abychom mohli začít novou sezónu 2013/2014 pořádně od podlahy, tak je potřeba intenzivní příprava. Tou je pro nás již tradičně letní soustředění v Malých Svatoňovicích. V letošním roce nás čeká a nakonec
16.8.2013, Ondřej Vrábel  
Zkoušky na technické stupně DAN
V neděli 4. srpna pořádal Český svaz Taekwon-Do ITF již třetí letošní zkoušky na technické stupně dan. Sonkal po červnovém přezkoušení k vlastní zkoušce vyslal Vláďu Švandu, aby před zkušební komisí složil zkoušku na IV. dan. Zkoušky vedl dle letité tradice velmistr Hwang Ho-yong za pomoci prezidenta svazu Martina Zámečníka. nejpočetnější skupinou žadatelů byli ti o I. dan, kupodivu tentokrát nebyl žádný žadatel o II. dan. Následovala pětice na III. dan, kde velmi zaujal výkon Lady a Honzy Weidlichových
6.8.2013, Ondřej Vrábel     127
18. Mistrovství světa seniorů
Foto reportáž z 18. Mistrovství světa seniorů je v tuto chvíli kompletní a můžete si prohlédnout 1325 fotografií z celého týdne v Bulharsku. Určitě během příštího týdne přidáme i nějaké videa ze zajímavých zápasů (nejen českého týmu).
17.7.2013, Ondřej Vrábel     1325
18. Mistrovství světa seniorů
Rok se sešel s rokem a je před námi opět Mistrovství světa. Tentokrát seniorů, resp. dospělých. A protože jsme již dlouhou dobu nebyli v Bulharsku (naposledy v loni), tak jsem do hlavního města Sofie vyrazili znovu. Za sebe mohu říci, že už je to trochu nuda, protože jsem zde byl za posledních cca 8-9 let 3x a po čtvrté už mě zřejmě nic nepřekvapí :)
16.7.2013, Ondřej Vrábel  
Taekwonďácké hory
Začíná být teplo, už jsem párkrát slyšel klasickou stěžovačnou větu "to je hrozný, to vedro" a mě v hlavě zněla odpověd "A co chceš v létě? Jestli zimu, tak v Grónsku je lidí málo, určitě tě vezmou.".
18.6.2013, Martin Svitek     10   4
II. KOLO ČESKÉ NÁRODNÍ LIGY 2012-2013
Po Sonkal Openu jsme si s menší skupinou závodníků přidali výpravu do středočeských Peček, abychom se zúčastnili závěrečného kola České národní ligy, kterou každoročně pořádá druhá federace Taekwon-Do v České republice, tedy Unie.
10.6.2013, Ondřej Vrábel     180
Sonkal Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Tyto závody se konají každý rok. A pro mě byly výjimečné tím, že je pořádal náš oddíl. Výhodou těchto závodů bylo to, že jste mohli jít do jakékoliv starší kategorie. Což m
28.5.2013, PAT     258
Sonkal Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Série svazových soutěží v Čechách vyvrcholila květnovým setkáním talentované mládeže v Nymburce a na pořadu byly soutěže pořádané jednotlivými oddíly. Více než desetiletá tradice Sonkalu v pořádání regionální soutěže nás zavazovala k uspořádání dalšího ročníku závodního setkání v Praze. Stejně jako v min
27.5.2013, Ondřej Vrábel     258
Sonkal Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
V sobotu se na pražských Petřinách uskuteční další ročník soutěže Sonkal Open. Po uzávěrce přihlášek je do soutěže přihlášeno 133 soutěžících z 10 škol (Dan-Gun, GBHS, Chon-Ji, Kerberos, Kwang-Myong, Panter, Pardubice, Sabom, Silla a pořádající Sonkal. Těší nás především obnovená závodní premiéra školy Kerberos, kterou jsme v posledních letech na soutěžích nevídali.
16.5.2013, Ondřej Vrábel  
19. juniorské, 28. seniorské, 5. veteránské a 3. žákovské Mistrovství Evropy
Po dlouhé a náročné přípravě s reprezentací přišly závody pro nás v tomto roce nejdůležitější a to ME v krásném Slovinském městě Bled. Nebylo to pro mě první ME, ale bylo to poprvé kdy jsem závodila za Svaz. V zásadě se ME v Unii nebo ve Svazu neliší. Často jsem slýchávala otázku v čem se od sebe závody liší, až na pár úprav v pravidlech je to stejné, nedá se vymyslet nic moc nového a lidé v Unii mají také dvě ruce a nohy stejně jako my tady.
12.5.2013, ROC     384   1
1. kolo setkání STM
Tyto závody se u nás pořádají každý rok. Každý rok se pořádají jinde, např. před dvěma roky se konali ve Frýdku Místku, minulý rok v Brně a letos v Nymburku. Ale závody STM nejsou jen o tom, abychom si za závodili a něco třeba vyhráli, nebo se ponaučily z našich chyb, je to taky hlavně o tom, abychom se poznali s ostatními taekwondisty a třeba si našli i nové kamarády/kamarádky
9.5.2013, Ondřej Vrábel     70
Podpora těm co to potřebují
Sonkal se v loňském roce velmi masivně zapojil do sběru víček od PET lahví. Výsledkem bylo více než 70kg nasbíraných uzávěrů. Po jeho skončení jsme ve sběru pokračovali a ve čtvrtek 18. dubna jsme uzavřeli dr
23.4.2013, Ondřej Vrábel     4
19. juniorské, 28. seniorské, 5. veteránské a 3. žákovské Mistrovství Evropy
Rok se nám sešel s rokem a máme před sebou další evropský šampionát. Sám za sebe již ani nevím kolikátý, protože to člověk časem přestane počítat :)
21.4.2013, Ondřej Vrábel     384
Zkoušky na technické stupně kup (od 19:00)
Ve čtvrtek se v naší tělocvičně na Černém Mostě konaly první letošní zkoušky na vyšší technické stupně (pásky). Stejně jako při posledních zkouškách v prosinci, byly i tentokrát udíleny nejvyšší žákovské stupně - 1. kupy. Spektrum pásků bylo široké a jediným páskem, který byl vynechán, byl samotný červený, tedy 2. kup. Celkem zkoušku skládalo 28 členů Sonkalu. K novým páskům všem gratulujeme! Další zkoušky budou na závěr letního soustředění v Malých Svatoňovicích.
21.4.2013, Ondřej Vrábel     176
Nitra Cup (propozice a přihláška)
Opět se na závody do daleké Nitry vydala třinácti členná sonkalácká výprava v barvách Sonkalu - Libor, Ali, Terka a Verča (alias kobra a kobra :D ), Míša, Lenka, Jirka Novák a Herbert a trojlístek sonkaláků hájící tentokrát barvy reprezentace - Jirka Huml, Jana a Vóďa ;).
17.4.2013, Tomáš Vodička     169
Mezinárodní technický seminář s velmistrem Hwang Ho-yongem, IX. dan (propozice)
12 tréninkových hodin ve čtyřech tréninkových jednotkách čekalo na účastníky letošního Mezinárodního technického semináře s Velmistrem Hwang Ho-yongem. Každoročního semináře a zároveň setkání taekwondistů v České republice se zúčastnilo přes 30 osob. Do sobotního tréninku zasáhli i členové české reprezentace a tělocvična v Třeboni díky tomu praskala ve švech.
14.4.2013, Ondřej Vrábel     194
Czech Open (žáci, junioři a senioři) ( propozice a přihláška )
Ahoj Sonkaláci a Sonkalačky! Jestli si vzpomínáte, tak 6. - 7. 4. 2013 proběhly závody Czech Open v Nymburce. Byly tam oddíly z různých zemí, jako například ze Skotska, Ruska, Běloruska, Slovinska, Holandska a Lotyšska. Litva se pere jako o život :-
14.4.2013, Lenka Hrstková     255
Czech Open (žáci, junioři a senioři) ( propozice a přihláška )
Letošní největší mezinárodní soutěž v České republice ve sportovním taekwondu ITF, která se uskutečnila 6.-7. dubna 2013 ve velké sportovní hale v Nymburce, byla jednoznačně spjata s číslovkou 10.
12.4.2013, Ondřej Vrábel     255
Velikonoční oddílové soustředění
Velikonoce jsou tradičně vnímány jako příchod jara, bohužel v letošní roce si zima tvrdošíjně trvá na svém. Čtyřicítka sonkaláků se po celé jarní soustředění musela vypořádat s chladným počasím, které více než přelom března a dubna, připomínalo solidní leden.
2.4.2013, Ondřej Vrábel     218
Nitra Cup (propozice a přihláška)
Po roce jsme se opět vydali z Prahy směrem na východ, abychom navštívili naše slovenské přátelé a porovnali s nimi naše techniky. Již sedmý ročník Nitra Cupu si užila osmička sonkaláků v našich barvách a další trojice v barvách české reprezentace.
27.3.2013, Ondřej Vrábel     169   2
Mezinárodní technický seminář s velmistrem Hwang Ho-yongem, IX. dan
V Nitře se konal mezinárodní technický seminář, který vedl velmistr Hwang Ho-yong.
27.3.2013, Ondřej Vrábel     52
Exhibice Taekwon-do na Petřinském poháru v aerobiku
Druhá sonkalácká exhibice v letošním roce byla opět pro aerobik, ale tentokrát při příležitosti Petřinského poháru.
27.3.2013, Ondřej Vrábel     1   101   1
Mistrovství Čech (propozice a přihláška
V neděli 10.března se konalo v nymburské hale tradiční MČ. Ráno kolem půl 9 jsme se vydali na cestu, abychom měli dostatek času připravit nezbytné věci pro závodění. Při připravování bodovacích zařízení nás nejvíce zaujaly dvě žluté kostičky, které slouží jako pomůcka při rozlosování na tki a wirok.
21.3.2013, ROC     149
Exhibice Taekwon-do na plese FitStudia D
Sousedky z tělocvičny na Černém Mostě, tedy děvčata z aerobikového studia FitStudia D, nás pozvala na jejich tradiční ples v Kyjích. Pozvání jsme velmi rádi přijali a Tomáš Vodička připravil s dalšími 7 sonkaláky velmi zajímavou ukázku našeho bojovéh
3.3.2013, Ondřej Vrábel     1   39   1
Trénink se členy korejského národního demo týmu (17:00 - 19:00) Pozn. od 1. kupu výše
Mrkněte na 124 fotografií z unikátního tréninku se členy korejského exhibičního týmu.
24.2.2013, Ondřej Vrábel     124   2
Exhibice korejského demo týmu
Všech 375 fotografií je k dispozici.
23.2.2013, Ondřej Vrábel     375
Mezinárodní technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem (IX. dan) ( propozice )
Jedna z posledních cvičebních akcí v roce 2012 připadla víkend 7. až 9. prosince, kdy na pražském Chodově uspořádalo technické oddělení Českého svazu Taekwon-Do ITF
19.1.2013, Ondřej Vrábel     400
Rozhovor s Milanem Prokešem
Když jsem poprvé potkal Milana Prokeše, myslel jsem, že je to jen starší pán z jižních Čech, kterého lidi respektují, protože má vlastní školu a cvičí dlouho. Jak jsem se pletl.
1.1.2013, Martin Svitek     5
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img