czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Za talenty do Brna

TTT
  325
1. setkání STM
Ondřej Vrábel, 20.8.2018O prvním červnovém víkendu se v Brně uskutečnilo letošní setkání talentované mládeže Českeho svazu Taekwon-Do ITF. Sonkal vyslal na jih Moravy obvyklou sestavu zelených až černých pásků. Sobota patřila žákům a žákyním. Bohužel tropické teploty byly okořeněny mnohahodinovým pobytem v tísněné sportovní hale, která díky menším rozměrům umožňovala rozběhnout soutěž pouze na 3 zápasištích pro sestavy a sportovní boj, a jednom ringu pro speciální techniky.

Naše závodníky jsme pro jistotu vybavili dostatkem tekutin, aby náročné odpoledne zvládli bez úhony. Výkonově své kvality potvrdil především Ondra Faltin, který zvítězil v sestavách červených pásků, dále ve sportovním boji a nakonec i ve speciálních technikách. Na závěr soutěžního dne byl vyhodnocen nejúspěšnějším žákem.

Neděle byla určena juniorů a juniorkám, kde jsme zlatých medailí vybojovali už více - Jan Veškrna začal své soutěžní putování zlatem v sestavách červených pásku a následně přidal stříbra ve sportovním boji a speciálních technikách. Další zlaté medaile přidali mezi zelenými a modrými pásky Alex Mach, děvčata se nenechala rozhodně zahanbit - Nela Morkovcová a Aneta Zelinková ukázala, že jsou nejlepší v sestavách mladších a starších juniorek s modrými pásky. A poslední individuální zlato přidala Karolína Chmelíková ve speciálních technikách mladších juniorek.

Závěrečné vyhlašování přisoudilo pohár pro nej mladší juniorku Anetě Zelinkové a naše středisko po prvním kole okupuje první příčku mezi všemi středisky.

Kromě lépe odvětrávané haly bych si přál, aby pro tento typ akce byla vybírána hala s větší plochou, protože to zbytečně prodlužuje soutěž a v neposlední řadě u tohoto typu akce nelpět na dogmatickém dodržování rozpisu soutěže. Jelikož všichni soutěžící jsou v hale a můžeme tak naplno soutěžit a ne jen postávat v tropických teplotách....
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img