czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

270/23/3

TTT
Sonkal Open ( propozice )
Ondřej Vrábel, 23.5.2018 – Další ročník soutěže Sonkal Open se nám kvapem blíží! Po uzávěrce přihlášek nám statistiky říkají, že je přihlášeno 270 soutěžících z 23 škol Česka, Chorvatska a také Ruska! Proti minulým ročníkům postrádáme tradiční účastníky ze Slovenska.

Letos závodníky, kouče a rozhodčí čeká hned několik novinek. Soutěžící jsou rozděleni do věkových pod kategorií jak v sestavách, tak sportovním boji. Souboje tak odděleně svedou mladší a starší žáci, mladší a starší junioři, a také senioři. To samé čeká i něžnější polovinu taekwondistického startovního pole  Medailisté všech kategorií obdrží cenné kovy připravené speciálně pro tuto soutěž a věříme, že se budou všem líbit a po právu se jimi budou pyšnit. Medaile mají i velmi pěkné a hlavně stylové šerpy! Na ty úplně nejúspěšnější jednotlivce jednotlivých skupin čekají poháry a také dárkové poukázky do Hayashi, jednoho z našich sponzorů.

Závodníky čeká i jedna velmi praktická změna – veškeré rozhodnutí rozhodčích budou prováděny výhradně elektronicky na tabletech. Budou tedy chybět praporky v rukou rozhodčích a výsledky budou signalizovány na obrazovkách! Praktický přinos to bude mít pro samotné rozhodčí, resp. poroty zápasišť, kdy nebude nutné výsledky zapisovat a následně docela komplikovaně vyhodnocovat. Vše se bude odehrávat v digitálním světě na pozadí. Uvedené změny jsou výsledkem naší dlouhodobé spolupráce s Jakubem Geyerem z budějovické školy Tong-Il, který stále vyvíjí a zlepšuje systém elektronického bodování. Ten využíváme nejen my, ale také celý Český svaz Taekwon-Do ITF a nedávno jej zkoušeli i taekwondisté ze slovenské aliance! Pokud vše půjde správně tak bychom na Sonkal Openu měli testovat i přidělování kategorií na jednotlivé zápasiště, jejich online přehled na velké obrazovce a následně i sběr výsledků zpět. 21 století a moderní technologie jdou krásně dohromady s něčím tak tradičním jako jsou bojová umění, jako je Taekwon-Do!

Sonkal Open 2018 je pořádán s finanční podporou Magistrátu hlavního města Prahy a také Českého Svazu Taekwon-Do ITF. Náš svaz nám také poskytuje materiální a technické vybavení za což patři vřelé poděkování. Osobní poděkování míří i ke generálnímu sekretáři svazu ing. Tomášovi Komrskovi, který se hlavní měrou zasloužil za vyřízení grantu u pražského Magistrátu!

Sonkal Open 2018 začíná sobotní registrací od 8:00 a samotná kláni začnou v 10:00 soutěží žáků a žákyň! Přijďte se podívat do sportovní haly ZŠ Petřiny jih v Šantrochově ulici!
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img