TAEKWON-DO
Home / 2023 / Sekce závodíme / Celková druhá příčka v pořadí škol
7.12.2023 / Mistrovství České republiky 2023 žáků, juniorů, seniorů a veteránů

Celková druhá příčka v pořadí škol

Od 17. do 19. listopadu proběhlo ve Sportovním centru Nymburk letošní Mistrovství České republiky pro technickou skupinu DAN. Podle pravidel našeho Svazu se soutěže mohou účastnit i držitelé modrých a červených pásků. Sonkal reprezentovalo 21 závodníků a závodnic.

V celkovém pořadí škol jsme obsadili vynikající druhou příčku se ziskem 15 zlatých, 13 stříbrných a 12 bronzových medailí. První škola GBHS měla více než dvojnásobek zlatých, ale také více než 5x větší počet závodníků (117), tedy i v tomto ohledu lze naše výsledky hodnotit více než nadprůměrně.

Jirka Novák získal třetí rok po sobě titul nejúspěšnějšího závodníka a zároveň Absolutního mistra České republiky mezi seniory! Skvěle se dařilo našemu týmu seniorů, který získal hned 3 zlaté a 1 stříbrnou medaili!

Velkou pochvalu si zaslouží i naši junioři s modrými pásky pro které to byla první velká soutěž ve sportovním boji. Bojovnost a výkony jsou příslibem do budoucna :-)

Podívejte se na sestřih Alexandra Macha a ve středu 29.11. od 19 hodin i na jeho celkovou reportáž!