TAEKWON-DO
Home / 2015 / Sekce informujeme / Zkoušky? Tréninky? Kamarádi? Jasně! Letní soustředění
17.6.2015 / Letní soustředění

Zkoušky? Tréninky? Kamarádi? Jasně! Letní soustředěníŠkolní povinnosti se školákům rychle krátí a blíží se očekávané dva měsíce poflakování a relaxování. Co by to však bylo za prázdniny bez Velkého letního soustředění v Malých Svatoňovicích. Stejně jako v loňském roce jsme pro všech

ny připravili 9 maximálně našlápnutých taekwondo dnů.

Při rozkliknutí loňských fotek si každý všimne u velkého množství účastníků, že jejich pásky mají v současnosti jiný barevný odstín a nebo více frček... Abychom si mohli to samé říci za rok, tak je potřeba pravidelné trénovat a během letních prázdnin je letní soustředění velmi vydatnou porcí tréninků.


V červenci se chystáme poladit techniky nohou a rukou, sestavy, krokové matsogi, nějaké ty speciály, bouchneme plastové desky, přidáme hodně tréninků sportovního boje, abychom to završili aplikací technik do sebeobrany. Pro závodníky bude soustředění odrazovým můstkem v přípravě na všechny podzimní soutěže a pro všechny skvělou příležitostí zdokonalovat svoje techniky.

Co nás během letního soustředění čeká?
- každý den minimálně dva tréninky
- večerní tréninky zaměřené na výuku nových a procvičování stávajících sestav, opakování krokového matsogi a nebudou v tomto čase chybět ani tradiční soutěže
- za celé soustředění je to více než 20 tréninkových jednotek
- soutěže

- tradiční turnaj v Tekkenu + patřičná tréninková příprava
- sportovní vyžití na herní konzoli
- turnaj v krokovém matsogi pro nižší a vyšší pásky
- akční scénky
- výtvarná soutěž na libovolné téma spojené s taekwondem
- teoretický test
- relaxační výlet na rozhlednu pro rozhýbání unavených svalů
- ve volném čase si můžete vyzkoušet několik her (stolních i do tělocvičny) zaměřených na teorii taekwonda (názvosloví, úderové a blokovací plochy, postoje, techniky, významy sestav a informace o významných osobnostech historie tkd). Kdo chce mít strategickou výhodu, tak si dopředu něco přečte třeba na našich stránkách ;)


- opékání buřtů
- na konec soustředění plánujeme zkoušky na vyšší technické stupně - pásky - peníze na zkoušky s sebou! Průkazy nejsou potřeba.

Pro vítěze soutěží máme připraveny hodnotné ceny a platí kdo nehraje nevyhraje :)

Termín soustředění je od 18. do 26. července v Malých Svatoňovicích. Další informace najdete ZDE. Sledujte průběžně aktualizovaný seznam účastníků.Jak to probíhalo a vypadalo minulý rok se můžete mrknout v článku a na fotografiích.
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14