TAEKWON-DO
Home / 2018 / Sekce informujeme / Na co nezapomenout při odjezdu na soustředění
21.8.2018 / Letní oddílové soustředění

Na co nezapomenout při odjezdu na soustředěníZávěr prázdnin tu bude co nevidět, ale před tím ještě stihneme vrchol letošního léta - letní oddílové soustředění v Malých Svatoňovicích.

Tato stránka je sumarizaci důležitých informací nejen pro nováčky, ale i pro stálé účastníky.

První

část důležitých informací:
- držitelé bílo-žlutých až zelených pásků budou mít naprostou většinu tréninků samostatně od vyšších stupňů (v rámci této skupiny budou i další podskupiny)
- tréninky nižších pásků budou prokládány soutěžemi družstev
- strava je ve standardním rozvrhu 3x denně, ale protože si snídaně připravujeme sami suroviny si vozit nemusíte ;), tak je pro hladovce vždy něco k svačině či druhé večeři
- pitný režim je při sportovních výkonech velmi důležitý, proto mějte nějakou láhev na trénink a menší zásobu minerálek nebo iontových nápojů. Pití je možné si dokoupit v nedalekém obchodě. Na ubytovně bude k dispozici i voda ochucená ovocem
- pro venkovní tréninky je vhodná kšiltovka, šátek, klobouček nebo něco jiného co chrání hlavu před sluncem!

- oblečení:
o Pro každé soustředění, a pro letní ještě více, platí – čím víc doboků tím lépe. Stále si můžete na tréninku doboky zakoupit.
o Vrchní část doboku je možné nahradit čistě bílým tričkem (nebo jakýmkoliv s tkd tématikou). Dodržování tohoto pravidla je striktně vyžadováno, protože nechceme na fotografiích vypadat jako pestrobarevný reklamní cirkus!
Nová dětská trička jsou již k dispozici :)

o Doporučujeme mít s sebou 1-2 ručníky, resp. osušky.
o Tepláková či šusťáková souprava se bude hodit, protože konec srpna bývá již chladnější. Mikina a trička s dlouhým rukávem by ve vaší výbavě neměly chybět. Budova ve, které jsme ubytování, je starého typu a pokud venku nepanují tropické teploty, tak je uvnitř spíše chladněji!
o Obuv - tenisky (stačí s tenkou podrážkou) na cvičení v tělocvičně, sportovní obuv na ven - bude se občas běhat a sandály jsou na to nevhodné! Do ubytovací části přezůvky.
- zkoušky – tradičně na závěr soustředění jsou zkoušky na vyšší technické stupně. Pokud by někdo neměl s sebou dostatečnou hotovost na jejich úhradu – vyřešíme v Praze.
- rovněž pro nejnižší stupně doporučujeme s sebou chrániče rukou a zubů. Můžete zakoupit v tomto a příštím týdnu na trénincích.

Co vás čeká?
- tréninky 2x denně s rozdělením do skupin, viz výše. Večerní tréninky budou volitelné, ve formě konzultací. Kdo chce něco opravit, naučit se, apod. tak má příležitost..
- úterní večerní opékání buřtů
- středa bude věnována aktivnímu volnu. Dopoledne zpestříme pěším výletem po okolí. Odpoledne nás čeká basketbalový a Tekken turnaj!
- sobotní večer věnujeme přezkoušení na vyšší technické stupně
- nedělní ráno pro úspěšné zkoušky

Pokud plánujete pořídit na soustředění nějaké vybavení (doboky, chrániče nebo trička) realizujte to prosím v tomto a příštím týdnu. V žádném případě to nenechávejte na den odjezdu!!!
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14