TAEKWON-DO
Home / 2020 / Sekce informujeme / Mobilní Taekwon-Do aplikace
23.4.2020 / 65. výročí založení Taekwon-Do

Mobilní Taekwon-Do aplikace


Dnes si všichni taekwondisté připomínají již 65 let od oficiálního založení taekwonda Generálem Choi Hong-hi. Sonkal směřoval své úsilí k tomuto datu a podařilo se nám po skoro dvou letech dokončit vlastní aplikaci na výuku všech 24 sestav našeho krásného bojového umění. Obzvlášť v dnešních dnech, kdy nejsou povoleny tréninky, vám jistě přijde k užitku pro opakování nebo naučení nové.

Aplikace je v českém a anglickém jazyce (jazyk se zvolí automaticky podle jazyk v telefonu/tabletu), a připravujeme pro další aktualizaci ruskou a španělskou verzi! Začali jsme pracovat i na aplikaci pro iPhone/iPad, tedy s operačním systémem iOS.

Přestože to není v dnešní době obvyklé, tak je aplikace všem taekwondistům a taekwondistkám k dispozici zcela zdarma! Pokud se vám bude líbit, tak přispějte libovolnou částkou na jakýkoliv dobročinný účel!

Aplikaci již najdete na Google Play pod názvem TUL TKD ITF (podporován je nově Android 5.1 a vyšší).

I touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu, který se na celém projektu podílel a nadále podílí - Pavel Zavadil, Vladimír Švanda, Lukáš a Jan Veverkovi, Pavel Šnábl, Tereza Žilinská a Egor Popov! Nově do našeho týmu vítáme Karinu Beresh a Karola Molnára :-)

P.S. Pokud v aplikaci najdete nějakou chybu, tak nám dejte vědět. Již teď víme o několika...
Tagy:

Komentáře (0)TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14