TAEKWON-DO
Home / 2019 / Sekce informujeme / Kuchařka pro zimní soustředění
28.1.2019 / Zimní oddílové soustředění ( informace )

Kuchařka pro zimní soustředění

Zimní soustředění nás čeká už za pár dní a jelikož se účastní značné procento úplných nováčků, tak přihodíme pár užitečných informací:
- Sraz je ve čtvrtek 31. ledna v 13:30 u vstupu do tělocvičen na Černém Mostě – budeme nakládat materiál, který povezeme s sebou (tatami, lapy, meče a další vybavení)
- Odjezd je chvíli po 14. hodině – patrně od Plechárny (na místě upřesníme kvůli velikosti autobusu)
- Po příjezdu následuje vyložení materiálu, ubytování a vyrazíme na první trénink.
- Tréninkové skupiny budou rozděleny takto:
    - 10. kupy (začátečníci co ještě nedělali zkoušky)
    - 9. + 8. kupy
    - 7. kupy
    - 6. kupy a vyšší

Každá skupina bude mít svůj vlastní tréninkový program s tím, že úvodní a závěrečná část tréninku bude většinou společná. Stran vybavení – k dispozici budou lapy, ale pokud máte vlastní, tak si ji vezměte. Chrániče jsou potřeba jen pro 7. kupy a vyšší.

Stravování máme ve školní jídelně, která je přímo pod ubytovnou. Do haly se chodí cca 30 metrů venkem – nezbytné chodit v teplém oblečení, obuvi a zimní čepici. Stravovaní je 3x denně plus je k dispozici svačina a druhá večeře. Pokud by to bylo někomu málo, tak je cca 200 metrů vzdálený místní obchod.

Na trénink je potřeba, kromě doboku, i pití a doporučujeme sportovní bundu nebo pod dobok bílé tričko. V hale nebývá úplně teplo, ale to budeme kompenzovat cvičením na tatami.

Návrat – v neděli budeme ze Zákup odjíždět kolem 17. hodiny a pokud nebudou žádné dopravní komplikace, tak na Černý Most přijedeme před 19. hodinou.

P.S.: Věřím, že se vám soustředění bude líbit a vyrazíte s námi na další. Třeba na velké letní – tentokrát mimořádně v červenci a nebo Velikonoční (18.-22. dubna). Informace k Velikonočnímu budou k dispozici hned na prvním únorovém tréninku!
Tagy:

Komentáře (0)



TAEKWONDO
Kontakt: Ondřej Vrábel, tel.: 777-011-692, sonkal@taekwondo.cz
Adresa pro korespondenci: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha z.s., Jiránkova 1137/1, 163 00 Praha 6,
Za finanční podpory
Hlavního města Prahy
Za finanční podpory
Ministerstva školství,
mládeže a tělovýchovy
Za finanční podpory
Městské části Praha 14